Особливості місцевого самоврятування

Особливості місцевого самоврятування, 05361.com.ua
Особливості місцевого самоврятування, фото-1 Особливості місцевого самоврятування, фото-2 Особливості місцевого самоврятування, фото-3

 Вчора ввечері ось така картина відкрилася у провулку Гвардійському – вся дорога була «поремонтована» невідомим добродієм. Це приватний сектор проживання, і можливо, якийсь господар у себе в дворі копав яму для якихось потреб чи погріб, а грунтом – глиною з домішками цегли вирішив полагодити дорогу. Хто саме зробив це, вияснити, на жаль, не вдалося, але очевидно, що приватники, не надіючись на комунальні служби самотужки позасипали ями на дорозі.

За ніч автомобілі утрамбували насипи і дорога на певний час стала рівнішою. А тим часом підприємство «Шляхрембуд» вже розпочало ямковий ремонт на вулицях міста.

Ямковий ремонт – це давня і незмінна лубенська традиція, він постійний і циклічний, як настання весни, літа, осені… По проспекту Володимирському сьогодні для засипання ям почали використовувати готову суміш у мішках – «Холодний асфальт», який відразу можна укладати на вологу поверхню і він дає стійкий результат . Вартість одного 25-ти кілограмового мішка «Холодного асфальту» - 160 гривень.

Особливості місцевого самоврятування, фото-4 Особливості місцевого самоврятування, фото-5 Особливості місцевого самоврятування, фото-6

Переваги ямкового ремонту – цегли з глиною від приватників і «Холодного асфальту» від «Шляхрембуду» побачимо згодом.

ямковий ремонт служби Лубни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі