• Головна
  • Пріоритети комунікації лубенської влади
13:20, 27 лютого 2020 р.

Пріоритети комунікації лубенської влади

Пріоритети комунікації лубенської влади

 Подобається хтось комусь чи не подобається, але давайте поговоримо про сьогоднішню близьку нам владу міста і району неупереджено, тільки факти.

Далеко ходити не будемо – два останніх дні. Сьогодні у вільному доступі для спілкування, на своїй сторінці соціальної мережі новопризначений 25-го лютого голова Лубенської райдержадміністрації Олександр Циганенко доповів: «Провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому визначено пріоритетні заходи з недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району коронавірусу 2019-NCOV.

Порядок денний засідання сформований за результатами проведення засідання обласної комісії, яка відбулася у режимі відеоконференції, відповідно детально обговорено питання недопущення випадків занесення та поширення захворювань, спричинених новим коронавірусом на території області, питання профілактики та недопущення захворювань на коронавірус в Лубенському районі.

Наголосив на важливості координації зусиль усіх гілок влади для того, щоб запобігти виникненню цього захворювання. В першу чергу формуємо потребу необхідних засобів захисту і бюджет на це. На жаль, сьогодні резерв адміністрації порожній, тому звернулися до органів місцевого самоврядування з проханням виділити додаткові асигнування на закупівлю медичного обладнання, лікарських, дезінфекційних, антисептичних засобів та медичних засобів індивідуального захисту району.

Необхідно також організувати та провести навчання медичного персоналу інфекційних лікарень і відділень. Хочу наголосити, що це карантинні заходи, на той випадок, якщо станеться спалах, район повинен бути повністю забезпечений необхідними засобами.

Станом на зараз ні в Україні, ні на території області випадків захворювання на коронавірус не зафіксовано, тому працюємо над реалізацією профілактичних заходів. Крім того, надважливо зараз провести широку інформаційно-просвітницьку роботу, аби не допустити паніки серед людей.»

Це повідомленя у соцмережі з"явилося, як тільки закінчилася нарада. Кілька людей вже встигли прокоментувати його і зазначили, що у місцевих аптеках недостатня кількість захисних медичних масок. Олександр Циганенко відразу ж надав відповідь, що обов’язково звернуть на це увагу і забезпечать достатню кількість захисних засобів. Це називається - комунікація влади з населенням.

Чогось подібного від лубенської влади ви ніде не знайдете, хоча, можливо, через тиждень на сайті міської ради серед повідомлень: привітали…відзначили…нагородили…  доторкнулися до поезії… і тому подібних, буде розміщено інформацію про засідання комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій на тему попередження розповсюдження коронавірусу, яке відбулося теж сьогодні.

На прохання журналістів роз"яснити про стан готовності медичних закладів міста, у телефонній розмові начальник Управління охорони здоров"я Лубен Віктор Кива зазначив – «У нас все добре, коронавірусу немає!» .

Це дуже добре, що немає, але хотілося б більшої відкритості влади, комунікативності, доступності до інформації на всіх рівнях. Як показує сьогоднішній час, калейдоскоп новин щодня крутиться дуже швидко, все змінюється буквально погодинно і це обов’язково треба взяти до уваги органам місцевого самоврядування. Не просто констатувати факти із життєдіяльності нашого міста, а бути на доступному, двосторонньому зв’язку постійно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комунікація влада населення Лубни
live comments feed...