Пріоритети комунікації лубенської влади

 Подобається хтось комусь чи не подобається, але давайте поговоримо про сьогоднішню близьку нам владу міста і району неупереджено, тільки факти.

Далеко ходити не будемо – два останніх дні. Сьогодні у вільному доступі для спілкування, на своїй сторінці соціальної мережі новопризначений 25-го лютого голова Лубенської райдержадміністрації Олександр Циганенко доповів: «Провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому визначено пріоритетні заходи з недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району коронавірусу 2019-NCOV.

Порядок денний засідання сформований за результатами проведення засідання обласної комісії, яка відбулася у режимі відеоконференції, відповідно детально обговорено питання недопущення випадків занесення та поширення захворювань, спричинених новим коронавірусом на території області, питання профілактики та недопущення захворювань на коронавірус в Лубенському районі.

Наголосив на важливості координації зусиль усіх гілок влади для того, щоб запобігти виникненню цього захворювання. В першу чергу формуємо потребу необхідних засобів захисту і бюджет на це. На жаль, сьогодні резерв адміністрації порожній, тому звернулися до органів місцевого самоврядування з проханням виділити додаткові асигнування на закупівлю медичного обладнання, лікарських, дезінфекційних, антисептичних засобів та медичних засобів індивідуального захисту району.

Необхідно також організувати та провести навчання медичного персоналу інфекційних лікарень і відділень. Хочу наголосити, що це карантинні заходи, на той випадок, якщо станеться спалах, район повинен бути повністю забезпечений необхідними засобами.

Станом на зараз ні в Україні, ні на території області випадків захворювання на коронавірус не зафіксовано, тому працюємо над реалізацією профілактичних заходів. Крім того, надважливо зараз провести широку інформаційно-просвітницьку роботу, аби не допустити паніки серед людей.»

Це повідомленя у соцмережі з"явилося, як тільки закінчилася нарада. Кілька людей вже встигли прокоментувати його і зазначили, що у місцевих аптеках недостатня кількість захисних медичних масок. Олександр Циганенко відразу ж надав відповідь, що обов’язково звернуть на це увагу і забезпечать достатню кількість захисних засобів. Це називається - комунікація влади з населенням.

Чогось подібного від лубенської влади ви ніде не знайдете, хоча, можливо, через тиждень на сайті міської ради серед повідомлень: привітали…відзначили…нагородили…  доторкнулися до поезії… і тому подібних, буде розміщено інформацію про засідання комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій на тему попередження розповсюдження коронавірусу, яке відбулося теж сьогодні.

На прохання журналістів роз"яснити про стан готовності медичних закладів міста, у телефонній розмові начальник Управління охорони здоров"я Лубен Віктор Кива зазначив – «У нас все добре, коронавірусу немає!» .

Це дуже добре, що немає, але хотілося б більшої відкритості влади, комунікативності, доступності до інформації на всіх рівнях. Як показує сьогоднішній час, калейдоскоп новин щодня крутиться дуже швидко, все змінюється буквально погодинно і це обов’язково треба взяти до уваги органам місцевого самоврядування. Не просто констатувати факти із життєдіяльності нашого міста, а бути на доступному, двосторонньому зв’язку постійно.

комунікація влада населення Лубни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Культура
На правому березі річки Сліпорід розташоване мальовниче козацьке село Ісківці. Саме тут, у центрі, біля ошатного діючого будинку культури вже четверте століття росте дуб-велетень, який є пам’яткою природи. Чимало історичних подій довелося побачити йому, а його велетенська крона, наче голова мудрого старця, пам’ятає всі легенди Ісковець. За легендами та переказами його засновником був запорожець Юсько (Йосип), якому вдалося вирватися з тяжкої турецької нево...
Політика
Розпочалася гаряча пора місцевих виборів. Лубенська ТВК вже прийняла документи та офіційно зареєструвала перших кандидатів на голову Лубенської ОТГ і депутатів. Але вчора, 22 вересня, сталася така прикра подія - в приміщенні, де знаходиться ТВК, зникло світло. І ТВК у повному складі спокійно пішли додому. Це по крайній мірі, безвідповідальність, особливо після обіцянки мера Грицаєнка О.П. контролювати забезпечення територіальної виборчої комісії. І цілком...
Суспільство
У селі Клепачі Лубенського району 20 вересня було відкрито і освячено новозбудований храм Різдва Пресвятої Богородиці. Споруджувався храм за проєктом талановитої лубенської архітекторки Ірини Казакової, під керівництвом прораба Олександра Піддубного. Всі роботи по будівництву храму фінансувалися родиною Михайленків. Настоятель храму отець Димитрій відслужив першу святкову службу.
Суспільство
Наслідки розгорнутої фахівцями юстиції роботи, спрямованої на погашення заборгованості по заробітній платі, істотно відчуваються впродовж 2020 року. Так, цьогоріч державні виконавці на користь мешканців Полтавщини, Сумщини та Чернігівщини вже стягнули близько 30 мільйонів гривень боргів по зарплаті. «Виявлення майна боржника, проведення опису, його оцінка та передача на реалізацію – це невичерпні етапи процедури примусового виконання рішень суду щодо стягн...
Різне
В Україні 22 вересня відзначається День партизанської слави. У цей день згадуємо тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи власного життя у лихоліття 1941-1945 років. Сьогодні у нашій країні знову точиться війна і на Донбаській та Луганській землях теж є ті, хто у підпіллі чинить спротив російським загарбникам. До повного визволення України ми не знатимемо їх імен. А сьогодні згадаємо тих, хто був у складі підп...
Суспільство
Плануєте одружитися з коханою людиною, але не знаєте, які документи необхідні для подачі заяви про шлюб? – Тоді розповідаємо. Для того, аби подати до відділу ДРАЦС заяву про реєстрацію шлюбу, необхідні наступні документи: ●паспорт або паспортний документ; ●для тих, хто раніше був у шлюбі – документ, що підтверджує його припинення. Документи, видані компетентним органом іноземної держави, повинні бути відповідним чином легалізовані, якщо інше не передбачено...
Новини компаній
Вже зовсім скоро, 4 жовтня, всі педагоги країни святкуватимуть своє професійне свято - День Вчителя. Важливо вибрати корисний подарунок, який буде приносити користь і робити життя хоча б трохи комфортніше та яскравіше. Одні з кращих і оригінальних варіантів на сьогоднішній день - розумний парасольку і дерев'яні годинник. Вони корисні, зручні і функціональні. Цими подарунками вчитель буде користуватися досить часто, згадуючи турботливого учня і будучи йому...
Пригоди
20 вересня 2020 року з водойми у с. Новаки Лубенського району місцеві мешканці дістали тіло жінки, особа якої встановлюється. Тіло направлено до Лубенського відділення обласного БСМЕ для встановлення причини смерті.
Спорт
Молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу. Від здатності молоді бути активною творчою силою значною мірою залежить процес державотворення. Соціальне становище молоді, як однієї з найбільш уразливих категорій населення, що характеризується наявністю амбіцій, завищених очікувань, пошуком власного шляху і прагненням до самореалізації, є показником у...