13:16, 2 березня 2020 р.

Увага! Щеплення!

Увага! Щеплення!

 Лубенська районна державна лікарня ветеринарної медицини розпочинає щорічну весняну кампанію по проведенню профілактичних щеплень проти сказу домашніх улюбленців, які належать мешканцям міста Лубен та Лубенського району.

На сьогоднішній день виникла реальна загроза повернення «міського сказу» котів та собак.

Це пов’язано з міграцією домашніх улюбленців з міського ареалу до відкритого природнього середовища разом зі своїми господарями на дачі, відпочинок за межами міста тощо, де можливий контакт з дикими хворими тваринами. Нагадаємо, що сказ — це гостре інфекційне захворювання всіх теплокровних тварин і людини (хворіють всі види домашніх, сільськогосподарських та диких тварин), що характеризується тяжким ураженням центральної нервової системи з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами і завжди закінчується смертю. Людина заражається від хворих тварин через укуси або коли слина потрапляє на слизові оболонки чи пошкоджену шкіру, через подряпини.

Потрапивши до рани, вірус може зберігатися від кількох годин до кількох тижнів, тут він доторкується до нервових закінчень і починає рухатися до ЦНС, де розмножується у нейронах.

Детальний графік проведення щеплень по м.Лубни буде опубліковано додатково.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сказ щеплення Лубни
Оголошення
live comments feed...