09:27, 3 березня 2020 р.

Лубенський музей для дітей

Лубенський музей для дітей

Ще з літніх шкільних канікул 2019-го року Лубенський краєзнавчий музей імені Гната Стеллецького активно працює з дітьми у рамках проєкту «Музей для дітей».

Разом з волонтерами влітку, на свято Трійці, вони створювали інтерактивні локації, археологічні розкопки, історичні загадки та квести, народні ігри, де діти знайомилися з історією міста та українськими традиціями, виготовляли посуд з глини, шукали скарби та відгадували загадки мольфара.

«Разом ми хочемо показати дітям, що музей - це не тільки місце, де зберігаються експонати, що це простір, де історія оживає, де цікаво та весело», – розповідає директор Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького Віктор Верещака.

Минулої суботи тут провели екскурсію для вихованців секції легкої атлетики Полтавської дитячо-юнацької реабілітаційної спортивної школи інвалідів. Молодший науковий співробітник Тетяна Сафронова запросила хлопців та дівчат взяти участь у веселій мандрівці залами музею, під час якої на них чекали знайомство з експонатами, вікторини та ігри.

Юні відвідувачі продемонстрували неабиякі знання та кмітливість, дізналися цікаві факти з історії людства та міста.

Лубенський музей для дітей, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#музей екскурсії квести Лубни
live comments feed...