• Головна
  • Бажання полтавчанина переоформити нерухомість повернуло родині 100-тисячний борг
14:23, 3 березня 2020 р.

Бажання полтавчанина переоформити нерухомість повернуло родині 100-тисячний борг

Бажання полтавчанина переоформити нерухомість повернуло родині 100-тисячний борг

Завдяки активній та категоричній позиції фахівців юстиції самовіддана боротьба неплатників аліментів за збереження грошей у своєму гаманці здатна лише приєднати до суми боргу зайві гривні від штрафу та виконавчого збору. Правові санкції, що застосовуються до боржників, мають беззаперечний результат, завдяки чому малеча країни отримує належний захист своїх економічних прав. 

Мешканець обласного центру Полтавщини тривалий час не виконував рішення суду щодо сплати аліментів на утримання своєї неповнолітньої дитини, у зв’язку з чим накопичив борг у сумі майже 70 тисяч гривень. Проте після проведеної працівниками Київського відділу державної виконавчої служби у місті Полтаві роботи містянин переконався у хибності своїх вчинків. Так, чоловік стикнувся з законодавчими санкціями під час продажу нерухомості, адже неплатників аліментів не тільки обмежують у правах та арештовують їхнє майно й рахунки, а також забороняють вчиняти будь-які правочини з відчуження майна. 

«Погасивши у повному обсязі заборгованість, неплатник також сплатив родині й штраф за невчасне перерахування аліментів у розмірі понад 32 тисячі гривень, а державі – 7 тисяч гривень виконавчого збору. Звісно, двох останніх витрат можна було б легко уникнути, маючи належний рівень відповідальності. Полтавчанин додатково позбувся майже 40 тисяч гривень лише через свою байдужість до родини та до рішення суду», – розповіла Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), до складу якого увійшла юстиція Полтавщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аліменти заборгованість Полтавщина
Оголошення
live comments feed...