17:05, 3 березня 2020 р.

Звітують мікрорайони Лубен

Звітують мікрорайони Лубен

 Нещодавно відбулися звітні збори мікрорайону №4 міста Лубен. Голова мікрорайону Ігор Онікієнко та секретар Ірина Сененко, розповіли про роботу за минулий рік та нагородили найактивніших громадян.

Сьогодні, 3 березня, звітував найбільший, шостий мікрорайон нашого міста. Голова ради мікрорайону, депутат Катерина Скуратовська, зазначила, що життя у мікрорайоні досить насичене різними подіями. У мікрорайоні, який об’єднує 22 вулиці та 27 провулків з тупиками, проживає близько п’яти тисяч осіб, з яких – 2000 пенсіонери, 1000 дітей віком до 18-ти років, працюють 30 голів вуличних і будинкових комітетів. Суботники, дні озеленення, свята, організація дозвілля дітей влітку, допомога одиноким і хворим, рейди по виявленню стихійних сміттєзвалищ, організація благодійних концертів, розгляд звернень та скарг мешканців, асфальтування та освітлення вулиць, завезення твердого палива потребуючим та ще багато різних суспільно-корисних справ робилося у мікрорайоні щодня. За результатами звіту відбулося нагородження голів вуличних комітетів.

За багаторічну сумлінну працю нагородили голову вулиці Некрасова Кіктенко Ганну Іллівну, яка започаткувала суботники у Дубовому гаю із залученням школярів, Бондар Тамару Миколаївну, Скрипку Людмилу Борисівну, Приходько Тетяну Яківну, Яценко Тетяну Василівну та інших.

Слід зазначити, що ці люди працюють на громадських засадах десятиліттями, у них не вичерпується життєва енергія та бажання підтримувати порядок на своїх вулицях і допомагати людям.

Таким жінкам треба завжди дякувати, що і зробив депутат обласної ради Руслан Ляшко, який всім присутнім представницям прекрасної статі на зборах, до дня 8 Березня, подарував квитки на концерт відомого співака.

Звітують мікрорайони Лубен, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіти мікрорайони нагородження подарунки праця Лубни
Оголошення
live comments feed...