• Головна
  • Лубнитеплоенерго не має аргументів
13:18, 4 березня 2020 р.

Лубнитеплоенерго не має аргументів

Лубнитеплоенерго не має аргументів, фото-1

Думка юриста: "Ми змусимо ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" здійснювати нарахування в законний спосіб або відмовитись від незаконних нарахувань, які вони вже зійснили. На судовому засіданні, у ході розгляду справ, ми почули, що ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" вже відмовляється і погоджується з тим, що вони здійснюють нарахування відповідно до скасованого методу. Розгляд цих двох справ наглядно показує, що ми маємо всі можливості у законний спосіб навести лад у Лубнах, Пирятині, Гребінці щодо мільйонних незаконних нарахувань населенню за теплопостачання".

Так висловився досвідчений юрист Віталій Крамаренко після закінчення судового слухання.
А суть слухання така: ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго"  позивається до лубенця Вадима Стеценка щодо стягнення боргу за теплопостачання місць загального користування у будинку, де проживає відповідач.
 Це кругленька сума, яка у ході судового розгляду невідомим чином зменшилася на кілька сотень.
Та ось що цікаво, відповідач проживає у багатоповерховому стоквартирному будинку, де по проєкту взагалі не передбачено опалення місць загального користування - сходових маршів та підвальних приміщень, там навіть відсутні теплові  батареї. То за яке тепло нараховуються чималенькі суми? 
І ще одна надважлива деталь: всім мешканцям багатоквартирних будинків нашого міста оплата за теплопостачання квартир та місць загального користування нараховується згідно опалювальної площі у квадратних метрах. Невідомо, яким чином, користуючись якими документами, ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" проводить нарахування оплати за теплопостачання у місцях загального користування, коли відсутня вся технічна документація на багатоквартирні будинки у Лубнах. У Лубенському житовово-експуатаційному управлінні не можуть надати ніякої технічної документації на житловий фонд, її просто немає.
У ході судового розгляду справи представник позивача "Лубнитеплоенерго"
сказав, що мають копію технічної документації на будинок (незатверджену), а на питання: "Де оригінал?", ніякої відповіді надати не зміг.
Суддя задовольнив клопотання представника відповідача, щодо надання позивачем оригіналів відповідних документів, згідно яких проводиться нарахування, та переніс слухання справи.
Дві ідентичні справи розглядалися у Лубенському міськрайонному суді, де позивач не надав жодних вагомих аргументів, підтверджуючих документів. Відповідачі мають всі законні можливості відстояти свою правду.
За процесом уважно спостерігав депутат обласної ради Руслан Ляшко, який був присутній у залі суду, адже саме його представник захищав інтереси відповідачів. 
Справу про незаконні нарахування та кримінальну складову у діяльності теплопостачальників депутат тримає на контролі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лубнитеплоенерго позов незаконне нарахування Лубни
live comments feed...