![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
16:54, 5 березня 2020 р.
Лубенці достроково у фіналі
![Лубенці достроково у фіналі Лубенці достроково у фіналі](/dist-assets/images/cap.jpg)
В останній календарний день зими спортивний зал Лубенської ДЮСШ став місцем проведення матчів третього туру відкритого чемпіонату Полтавської області з футзалу серед команд дитячо-юнацької футзальної ліги (ДЮФЛ) у групі «І» серед наймолодших – юнаки 2009-2010 років народження. Технічні результати усіх поєдинків такі: «ДЮСШ-2010» (Лубни) – «ДЮСШ-2009» (Лубни) 3:6, «ДЮСШ-2» (Пирятинський р-н) – «ДЮСШ» (Прилуки) 1:8, «ДЮСШ-1» (Пирятинський р-н) – «ДЮСШ-2010» 4:4, «ДЮСШ» (Гребінківський р-н) – «ДЮСШ-2» (Пирятинський р-н) 7:1, «ДЮСШ» (Прилуки) «ДЮСШ-1» (Пирятинський р-н) 4:1, «ДЮСШ-2010» – «ДЮСШ» (Гребінківський р-н) 2:5, «ДЮСШ-2009» – «ДЮСШ» (Прилуки) 5:0, «ДЮСШ-1» (Пирятинський р-н) – «ДЮСШ» (Гребінківський р-н) 1:7. І в останньому сьогоднішньому матчі лубенська команда «ДЮСШ-2009» розгромила одноліток з Пирятина з рахунком 16:1 (!). Юних футболістів вже третій рік продовжує виховувати тренер-викладач Лубенської ДЮСШ Юрій Юрченко. До завершення групових змагань ДЮФЛ залишився один тур. Але лубенська команда достроково вийшла до головного фіналу.
Юрій КЛИМЧЕНКО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...