13:03, 12 березня 2020 р.

Лубни – перший день карантину

Лубни – перший день карантину, фото-1

В умовах загальнонаціонального карантину, що розпочався з 12 березня, щоб забезпечити проведення профілактичних та протиепідеміологічних заходів, наше місто продовжує жити у звичному режимі.

Особливих панічних настроїв не зафіксовано, по крайній мірі візуально. Ніяких черг у супермаркетах поки що не спостерігається, в аптечних мережах міста як не було захисних масок, так і немає. Зате розкуповують спреї та вологі серветки для частої обробки рук.

Маршрутки не здивували нікого сьогодні особливою чистотою салонів, а брудні фіранки на вікнах так і продовжують майоріти.

Торгівля на Ринковій площі не така жвава як завжди, але всі ятки на місці.

За словами священника одного із православних храмів міста, ніяких обмежень у проведенні загальних Богослужінь не відбудеться, все йтиме по графіку. Адже до храмів щодня і у свята приходить чимало людей, щоб помолитися, багато хто з них прикладається до ікон, але за всю історію храмових загальних Богослужінь ще не було випадків зараження якоюсь хворобою саме у церкві.

До речі, саме до церкви приходить найбільше хворих людей на різні важкі хвороби, щоб попросити у Бога зцілення, навідуються навіть люди з відкритою формою туберкульозу.

От кому справжня радість, так це дітям, бо у всіх закладах освіти призупинено навчальний процес. І тепер вони вільні три тижні поспіль. Але розслаблятися особливо не доведеться, адже вони отримали завдання на час вимушених канікул, та й вчителі за допомогою інтернету будуть спілкуватися зі своїми вихованцями. Навчальний процес продовжиться дистанційно.

Як повідомив начальник Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради Мирослав Володимирович Костенко, заробітна плата вчителям і техперсоналу шкіл буде виплачуватися у повному обсязі. Вчителі працюватимуть дистанційно, а прибиральниці будуть задіяні на проведенні робіт по дезінфекції приміщень шкіл, робота знайдеться усім.

Перших «щасливчиків», які відчули повне задоволення від карантину, сьогодні вранці можна було спостерігати у дитячому парку імені Донченка. Семикласники веселими зграйками розважалися на атракціонах: стрибали у кабінках оглядового колеса та на «Веселих гірках», а також, приклавши зусилля, гуртом запустили по колу атракціон «Юнга», це такий кораблик для малечі, сили у них вистачило. Хоча дорослим радіти особливо нічого від сьогоднішніх новин, адже невідомо, що буде з економікою нашої країни найближчим часом, та не дивлячись на обставини, давайте будемо просто толерантнішими один до одного. Адже всі ми живемо в одному домі – Україні, іншого не буде. Тож давайте будемо підтримувати в ньому порядок і зберігати здоровий глузд та спокій. Саме спокій, як це робить міська влада Лубен. Бо ніяких офіційних звернень щодо ситуації з карантином жителі міста поки що не отримали, хоча засідання ТБНС відбулося ще вранці, а на 14.00 планується позачергове засідання виконкому і тільки після всіх засідань ми з вами зможемо отримати докладну інформацію.

Кріпіться, люди! Скоро літо…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...