• Головна
  • Лубенські поліцейські провели роботу з школярами району
09:35, 13 березня 2020 р.

Лубенські поліцейські провели роботу з школярами району

Лубенські поліцейські провели роботу з школярами району, фото-1

12 березня старшокласників Вовчицького ліцею та Березотіцької ЗОШ Лубенського району познайомили з роботою поліцейських та запросили до вступу у вищі юридичні навчальні заклади.

Зі школярами випускних класів зустрілась Неля Заровна, психолог сектору кадрового забезпечення Лубенського відділу поліції. І аби підлітки мали більш детальне уявлення про роботу поліції, розповіла їм про роботу в правоохоронних органах в цілому та чим саме займаються працівники поліції, про підрозділи поліції і, звичайно, про можливості кар’єрного зросту, зокрема заробітну плату.

Приємно, що молодь зацікавлена в отриманні інформації про вищі навчальні заклади системи МВС, які готують майбутніх працівників поліції, - зазначає Неля Леонідівна. - Адже нашою метою є не лише ознайомлення їх з професією поліцейського, а зорієнтувати на вибір майбутньої професії. Ми розповідаємо про плюси у роботі поліцейського та недоліки, які є у будь-якій роботі, про важливість цієї професії, про її престижність. Цікавою інформацією для майбутніх студентів була про умови та правила прийому на роботу до лав Національної поліції України, про особливості кожного ВУЗу, про умови вступу до них на бюджетну основу та гарантовані робочі місця після закінчення навчання.

По завершенні зустрічі поліцейська роздала школярам інформаційні листівки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...