• Головна
  • Червона кнопка на сайті Лубенської міської ради
09:49, 13 березня 2020 р.

Червона кнопка на сайті Лубенської міської ради

Червона кнопка на сайті Лубенської міської ради

 Надзвичайна ситуація, яка склалася в світі з поширенням коронавірусу COVID-19, стала приводом для позачергового засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Провів засідання міський голова Олександр Грицаєнко.

На порядку денному стояло лише одне питання: про вжиття протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків захворювань, спричинених коронавірусом 2019-nCoV (Covid-19), на території м. Лубни та виконання протокольних доручень даних на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення 27.02.2020 року.

Інформацію із зазначеного питання надали начальник Управління охорони здоров’я Віктор Ківа. Його інформацію доповнили головний лікар Лубенської ЛІЛ Сергій Наталенко, головний лікар Центру ПМСД Олена Пучка, завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Тамара Давиденко, завідувач Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Віктор Горбенко, начальник управління освіти Мирослав Костенко.

В основному мова йшла про забезпечення засобами захисту та дезінфекції, заходи профілактики та санітарної просвіти.

Серед іншого комісія вирішила:

• З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 року. Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020року № 211 рекомендувати розглянути на позачерговому засіданні виконавчого комітету Лубенської міської ради питання щодо встановлення з 12.03.2020року по 03.04.2020 року на території м. Лубни карантину, заборонивши:

- відвідування закладів освіти її здобувачами;

- проведення всіх масових заходів, у яких беруть участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

З метою запобігання бездоглядності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку закладам дошкільної і загальної середньої освіти тимчасово дозволити прийом вихованців та учнів початкових класів протягом 12 – 13 березня 2020 року та організувати для них гаряче харчування;

• спільно з Лубенським міжрайонним відокремленим підрозділом лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (завідувач Горбенко В.М.):

продовжити моніторинг захворюваності, госпіталізації та перебування хворих на грип в реанімаційних відділеннях, з метою своєчасного поновлення резерву медикаментів та виробів медичного призначення для надання якісної медичної допомоги;

• рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, керівникам громадських організацій, волонтерам та громадським активістам утриматися від організації та проведення масових заходів;

• забезпечити заклади освіти та культури необхідною кількістю антисептичних засобів, диспансерами, дозаторами для дотримання заходів гігієни рук;

• Фінансовому управлінню виконавчого комітету Лубенської міської ради (начальник Романенко Т.О.): передбачити виділення додаткових асигнувань на закупівлю медичного обладнання, лікарських, дезінфекційних, антисептичних засобів та медичних засобів індивідуального захисту;

• перерозподілити кошти резервного фонду у розмірі 100 тис. грн. між закладами охорони здоров’я комунальної форми власності.

• Винести на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Лубенської міської ради питання щодо створення при виконавчому комітеті Лубенської міської ради протиепідемічної комісії.

Додатково повідомляємо, що на офіційному сайті Лубенської міської ради у спеціальній рубриці (червона кнопка у верхньому правому кутку) буде розміщуватися вся оперативна інформація з приводу ситуації з поширення хвороби та матеріали санітарної просвіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корнавірус профілактика карантин Лубни
Оголошення
live comments feed...