12:04, 13 березня 2020 р.

Лубенський парк оживає

Лубенський парк оживає

У дитячому парку імені Донченка вже розпочалися підготовчі роботи до початку сезону.

Найперше, що зроблено, це приведено до порядку всю територію, і тепер у парку чисто і затишно, приємно прогулятися аллеями. Відсьогодні працівники вже почали фарбувати дитячі атракціони. Як розповідає директор парку Віталій Олексійович Головко, не дивлячись на те, що за зимовий період зловмисники пошкодили та вкрали кілька пристроїв, що приводять в рух атракціони, їх буде відновлено. Сам Віталій Олексійович займається наразі ремонтами пошкодженого обладнання. Є надія, що до початку сезону відкриття, всі атракціони будуть полагоджені, перевірені на безпечність та запущені в експлуатацію.

На жаль, вже багато років адміністрація нашого міста та керівництво відділу культури і мистецтв в особі Юрія Литовченка, не проявляють ніякої ініціативи щодо закупівлі і встановлення новітніх атракціонів для дітей.

Ремонтуються та експлуатуються поки що старі, ще радянські «Веселі гірки», «Ромашки» та інші каруселі. Хоча, за словами директора парку, він неодноразово говорив та подавав офіційні заявки на закупівлю атракціонів. Прийде час і у парку приватники встановлять надувні гірки, тир та інші розважальні атракціони, а всі кошти від оренди будуть надходити безпосередньо до міської казни.

Те, що робить власними силами директор парку Віталій Олексійович, безумовно добре, але певно вже давно настав час оновити атракціони, щоб вони були безпечними. А також мабуть варто зробити у парку імені Донченка загальноміський парк розваг, та встановити гарне освітлення і довгообіцяні камери відеоспостереження.

Поки що маємо одну гарну новину – за словами Віталія Олексійовича, до травня місяця у парку буде встановлено стаціонарний, платний туалет зі всіма зручностями та окремою кімнатою для матері і дитини та осіб з інвалідністю. Підключення буде зроблено до загальноміської каналізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місто парк атракціони ремонт
Оголошення
live comments feed...