• Головна
  • Лубенське лісове господарство попереджає
15:47, 13 березня 2020 р.

Лубенське лісове господарство попереджає

Лубенське лісове господарство попереджає

Весна – це той час року, якого всі чекають втомившись від зими. У цей період всі з нетерпінням чекають вихідних, щоб відправитися за місто, кудись в ліс, щоб насолодитися красою весняної природи.
Але для лісівників це час, коли потрібно завжди бути на сторожі. Тому що з моменту сходження снігового покриву до настання стійкої вологої осінньої погоди в лісах настає пожежонебезпечний період.
Звертаємося з проханням до кожного, хто відпочиває у лісі: не руйнуйте шлагбауми, аншлаги, бо все це – заходи щодо протидії з пожежами.
Слід пам’ятати, що спалювання рослинних залишків спричиняє багатогранну шкоду, яку не усвідомлюємо, при цьому пошкоджуються дерева, кущі, трав’яниста рослинність, гинуть дикі тварини, птахи, комахи.
Лісівники сподіваються на свідомість людей і просять відвідувачів рекреаційних пунктів поважати їхню працю, не залишати сміття, не нищити бесідки, з обережністю розводити багаття в спеціально відведених для цього місцях.
За порушення правил пожежної безпеки в лісі лісовою охороною накладаються адміністративні стягнення для громадян у вигляді штрафів:
- за засмічення лісів від 425 грн. – 850 грн.;
- за порушення правил пожежної безпеки в лісах від 85 грн. – 255 грн;
Відпочиваючи в лісі, пам’ятайте:
- вогнища можна розпалювати, тільки в місцях, де відсутній хвойний молодняк.
- коли збираєтесь залишити місце відпочинку, вогонь необхідно загасити;
- забороняється кидати не загашеними недопалки.
Державна лісова охорона ДП « Лубенське лісове господарство» закликає кожного мешканця бережно ставиться до лісових багатств нашого краю та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки в лісах.
Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліс від вогню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежі правила екологія Лубни
Оголошення
live comments feed...