13:05, 17 березня 2020 р.

Допоможемо лубенським дітям

Допоможемо лубенським дітям, фото-1

Всі мабуть чули сумну звістку про пожежу в ЗОШ №10.

Нагадаємо, у ніч з 13-го на 14-те березня, відбулося загорання класу хореографії розташованого на першому поверсі будівлі, вогнем було знищено театральний реквізит, костюми, згоріли навіть всі грамоти і кубки, які заробили діти, сильно пошкоджено облицювання стін.

За попередніми даними, можливо, це був підпал. На місці події було знайдено шибки, витягнуті з вікна класу, та пляшки. Зловмисники певно через вікно могли закинути до приміщення горючу рідину. Остаточні висновки буде зроблено після розслідування.

А поки що клас потребує ремонту, а також дуже потрібні кошти на закупівлю костюмів для самодіяльного дитячого хореографічного колективу «Джерельце».

Зі сльозами на очах, музичний керівник Вікторія Кваша, яка займається колективом «Джерельце» ось уже 19 років, розповіла про цю біду.

Діти готувалися до чергового звітного танцювального конкурсу і всі костюми вже були налагоджені і розкладені у класі хореографії, тому і згоріли під час пожежі. Найсумніше те, що цей колектив складається із дітей початкових класів, малечі, яка займала призові місця на численних конкурсах, а тепер хтось взяв і знищив їхні мрії.

Батьки діток згуртувалися, прийшли та прибирали танцювальний клас. Звичайно, є велика надія, що за час карантину, доки діти знаходяться вдома, можливо буде зробити ремонт та закупити костюми, але потрібні кошти.

Дитяче «Джерельце» не повинно пересохнути!

Всіх, хто бажає долучитися і допомогти дітям, просимо звертатися до адміністрації ЗОШ №10 або безпосередньо до керівника хореографічного дитячого колективу Вікторії Кваші за телефоном:  +38 095 384 26 19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа наслідки підпал школа Лубни
Оголошення
live comments feed...