• Головна
  • Обмеження роботи закладів Лубен
17:20, 17 березня 2020 р.

Обмеження роботи закладів Лубен

Обмеження роботи закладів Лубен

Про запобігання поширенню на території міста Лубни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Враховуючи інформацію про епідемічну ситуацію, у зв'язку з поширенням територією України та країнами світу гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID19), та висновки Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо розповсюдження COVID-19 у країнах світу, яке набуло статусу пандемії, констатуємо, що епідемічна ситуація в Україні набула надзвичайно загрозливого характеру.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», з метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211», рішення міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення (протокол № 5/2020 від 17.03.2020 року), рішення виконавчого комітету міської ради від 12 березня 2020 року №40 «Про запровадження карантину у місті Лубни», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради в и р і ш и в:

1. Установити на території міста Лубни обмежувальні протиепідемічні заходи та встановити обмеження ведення господарської діяльності, зокрема, з 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року заборонити:

1.1. роботу об’єктів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування, а саме:

- культурно-розважальних закладів (кінотеатрів, музеїв, галерей, бібліотек, дитячих кімнат тощо);

- закладів: СПА-салонів, салонів краси, саун, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, перукарень, тату-салонів;

- спортивних закладів (фітнес-клубів, тренажерних залів, басейну, спортивних майданчиків, стадіонів тощо);

- усіх магазинів, крім магазинів та тимчасових споруд роздрібної торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, а також аптек, магазинів господарських товарів, магазинів з продажу побутової хімії, зоомагазинів;

- торговельно-розважального центру, окрім роботи в ньому продуктового магазину, магазину з продажу господарських товарів, побутової хімії та засобів гігієни;

- усіх типів ринків: ярмарків, торговельних павільйонів, лотків;

- закладів ресторанного господарства (ресторанів, кафе, барів, клубів, пабів тощо).

1.2. дозволяється робота закладів громадського харчування у дистанційному (он-лайн) режимі із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

2. З 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року заборонити перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі.

3. Управлінню охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради (начальник Ківа В.В.) спільно з керівниками комунальних закладів охорони здоров’я міста забезпечити:

- тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;

- максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах;

- подання щодня Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, для її узагальнення.

4. Обмежити доступ громадян до будівель, в яких розташовані органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

5. Тимчасово не здійснювати прийом громадян з особистих питань без нагальних потреб у Лубенській міській раді та її виконавчих органах. На час тимчасового припинення прийому громадян встановити у вестибюлі першого поверху приміщення Лубенської міської ради скриньки «Для звернень громадян» та «Для звернень юридичних осіб».

6. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через мережу Інтернет.

7. Лубенському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Полтавській області та ГФ «Муніципальна служба правопорядку міста Лубни» вжити усіх необхідних заходів, спрямованих на виконання цього рішення та вимог чинного законодавства. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...