• Головна
  • Відсутність здорової комунікації у Лубнах
11:41, 18 березня 2020 р.

Відсутність здорової комунікації у Лубнах

Відсутність здорової комунікації у Лубнах , фото-1

На сьогоднішній день така ситуація, що керівники нашого міста та всіх служб, відповідальних за життєдіяльність міста, повинні бути як ніколи відкритими до спілкування.

Визначити якогось спікера, який би щодня надавав доступну для широкого загалу інформацію щодо епідеміологічної ситуації у Лубнах.

Це було б дуже добре, адже, як відомо, саме відсутність правдивої і вчасної інформації породжує купу різних чуток і нагнітає паніку.

Будемо дуже сподіватись, що найближчим часом це все-таки станеться у нашому місті.

А поки що тільки факти: Наш кореспондент звернувся до начальника управління охорони здоров"я Лубенського міськвиконкому Віктора Ківи із питанням надати інформацію щодо загальної кількості хворих на пневмонію у Лубнах.

І чи можливо, щоб надалі щоденно лубенці отримували інформацію з вуст відповідального спеціаліста про загальну кількість хворих на ГРВІ (збільшення, чи навпаки зменшення їх числа)?

На що Віктор Ківа відповів, що таку інформацію вони не надають на широкий загал, а все що потрібно знати, можна прочитати на сайті міської ради Лубен, там постійно оновлюється інформація.

Після чого Віктор Ківа звинуватив кореспондента у розповсюдженні інформації і фото про те, що на дверях одного із кабінетів лікаря в амбулаторії було вивішено оголошення: « На прийом до лікаря хворим з підвищеною температурою тіла, при собі мати маску та шпатель».

А тепер, за наказом міського голови, він повинен розібратися у цій ситуації і покарати лікарів, які дозволили собі вивісити подібну об"яву. Бо таких оголошень не повинно бути.

Ну що тут скажеш? Просто шок.

По-перше, за що карати лікарів? По-друге, оголошення про вдягання масок повинні наразі бути при входах не тільки у лікарняні установи, на прийом до лікарів, а й при входах у магазини та маршутки, задля безпеки оточуючих.

Інше питання, де брати ті маски, коли в аптеках вони відсутні? Хто може, ті звичайно шиють самі собі, але ж не всі.

Просто дивно і неприємно, коли деякі відповідальні керівники стають у позу ображених.

Якщо не хочете спілкуватися особисто, призначте когось, але не залишайте людей без інформації.

А фото таки дійсне, і зроблене в одній із амбулаторій міста у п"ятницю 13-го березня.

Відсутність здорової комунікації у Лубнах , фото-2

P.S. Щодо інформації на сайті міської ради. Дуже цікаво буде переглянути для тих, кому доступно, відеозапис позачергового засідання виконавчого комітету від 17 березня. Там був виступ і Віктора Ківи, де він відповідав на актуальні питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відповідальні особи інформація ігнорування Віктор Ківа Лубни
Оголошення
live comments feed...