• Головна
  • Де в Лубнах можна буде придбати захисну маску
15:29, 19 березня 2020 р.

Де в Лубнах можна буде придбати захисну маску

Де в Лубнах можна буде придбати захисну маску

ЗАХИСНІ МАСКИ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА БУДУТЬ ПРОДАВАТИ БЕЗ НАЦІНКИ!

Аврора - мережа соціальних магазинів запустила виробництво ЗАХИСНИХ МАСОК та АНТИСЕПТИКІВ. На власному швейному та розливному виробництві.

Про це повідомив генеральний директор мережі Тарас Панасенко.

В нинішніх умовах, бізнес мусить бути відповідальним до суспільства, себе, і людей, які поруч. Розуміючи небезпеку, ми перші в Україні серед роздрібних мереж відреагували на звернення Міністра охорони здоров'я і закрили мережу для запобігання розповсюдження інфекції.

Щоб запустити два цехи знадобилося три дні.

Вони з’являться з наступного тижня. Поки що не набрали потужності виробничої. Ціна – 4 шари марлі, щільність 32, ще і верх із бавовни – приблизно 8 грн. Маска багаторазова, її достатньо просто буде прасувати, – зазначив Панасенко.

Якою повинна бути маска, радилися з епідеміологами. Зараз і маски, й антисептик проходять процедуру ліцензування. Після цього вони надійдуть в мережу магазинів «Аврора».

У цей понеділок була заява Президента, в якій він чітко зазначив – хто має працювати, а хто ні. Ми потрапили до переліку тих, хто має працювати.

«Дев’яте. Міністерствам, головам ОДА, місцевого самоврядування, керівникам підприємств – забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, АЗС, аптек, банківських установ, страхових компаній.»

Відповідальність мережі соціальних магазинів «Аврора» – забезпечити наших Громадян на період карантину гігієнічними та господарчими товарами першої необхідності, у т.ч. антисептиками, білизною, туалетним папером, тощо. У нас найкращі постачальники господарчих та гігієнічних товарів.

Ви, мабуть, знаєте, що логістична інфраструктура Аврори – одна з найкращих в Україні, ми покриваємо багато маленьких смт і сіл. Ми підготувались і будемо дотримуватися жорстких санітарних вимог.

ЖОДЕН відкритий магазин не буде порушувати місцевого та державного регулювання, постанов, та актів. На ці важкі часи, як завжди гарантуємо: доступні ціни і наявність товарів першої необхідності. Просимо бути відповідальними.

Дотримуйтеся правил профілактики, відвідуйте магазин по черзі, аби убезпечити себе і людей поруч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...