11:05, 20 березня 2020 р.

Уроки карантину в Лубнах

Уроки карантину в Лубнах

 Офіційне запровадження карантину в країні та нашому місті, загальна підготовка до поширення епідемії явно показала про катастрофічну неспроможність місцевої влади до вирішення навіть елементарних питань.

Медичні маски. Це превентивна міра, і якщо говорять, що маска мало захищає, то слід взяти до уваги вже те, що людина в масці менше торкається обличчя, а якщо раптом чхне, то краплі не будуть розлітатися у різні сторони на оточуючих. Це важливо.

Що ж ми маємо насправді? У Лубнах працюють три швейних виробництва різного підпорядкування, і невідомо, чого чекали місцеві чиновники від влади, коли ще можна було вчасно зорієнтуватися та замовити пошиття масок для населення Лубен та забезпечити ними аптеки.

Чернігів, Запоріжжя та інші міста замовили в Лубнах партії масок і вже їх отримали, а ми тепер стоїмо в черзі на пошиття під номером 33. Чекаємо, надіємось.

Лікарські засоби – парацетамол, перекис водню, антисептики та інші найпоширеніші вже зараз відсутні в аптеках міста. І знову ж – знамените лубенське виробництво за європейськими стандартами якості АТ «Лубнифарм»!

АТ “Лубнифарм” – фармацевтичне підприємство в Україні, основним напрямком діяльності якого є розробка і виробництво готових лікарських засобів для зовнішнього і внутрішнього застосування та медичних виробів у вигляді: таблеток, порошків, настоянок, екстрактів, рідин, олій, мазей, гелів, лініментів, ін’єкційних розчинів, зборів, лікарських трав, бинтів, серветок, пакетів. Номенклатура підприємства складає більше 100 найменувань і має широкий спектр фармакологічної дії.

Серед багатьох найменувань виробництва є і ПАРАЦЕТАМОЛ, таблетки у блістерах №10 UA/5877/01/01. Це так складно домовитися і забезпечити необхідним аптеки міста?

Велику негативну роль у всій ситуації відіграє ще й наш у більшості «совковий» менталітет, коли в магазині знаходиться чотири покупці, то вони обов’язково стоять у черзі до каси щільненько один біля одного, ніхто і не подумає тримати дистанцію.

Тільки у відділенні «Нової пошти» самі працівники наклеїли на долівку стрічку-розмітку на певній відстані, для дотримання відвідувачами дистанції. Це могли б зробити і супермаркети та інші торгові точки міста.

Наразі у Лубнах жвавий рух автомобілів та й перехожі трапляються частенько, в основному, це пенсіонери з «кравчучками» та торбами на велосипедах – запасаються провізією, бо цим людям після пережитого і таких мізерних пенсій вже ніякий вірус не страшний.

Працюють комунальники, у парку працівники готують атракціони до відкриття сезону. От тільки чи буде той сезон?

Це питання риторичне. Поживемо, побачимо. Загалом все спокійно. Поки що.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...