10:27, 24 березня 2020 р.

У Лубнах усе спокійно

 Після закінчення першого тижня карантину настала необхідність вийти до міста. Потрібно викинути сміття та купити необхідні продукти.

Невеличка локація у районі магазину АТБ у військовому містечку стала ніби проекцією всесвіту на пів години. Найперше, викинула сміття. Приємно здивували порожні сміттєві баки та чистота біля них.

По іншу сторону дороги активно працювала бригада прибиральників у яскравих жилетах, в основному жінки, які були всі без масок, змітаючи пилюку на узбіччі. Їм треба заробляти на життя, а підприємство могло б і забезпечити своїх працівників засобами захисту.

Йдемо далі. Біля ятки з молочною продукцією троє пенсіонерів у тісному колі роблять закупи та спілкуються між собою. Кавомани п'ють каву і курять, розмовляючи між собою, життя продовжується.

У Лубнах усе спокійно, фото-1

У супермаркеті більшість покупців в захисних масках, продукти на полицях є, ціни майже не змінилися. Люди стараються тримати дистанцію між собою. Вже повертаючись додому, зробила цікаве спостереження. Звуки. Якось дивно чути тільки гудіння автомобілів та спів пташок. Чогось не вистачає. Вже минаючи пустий дитячий майданчик, зрозуміла - дитячого сміху і веселих перегуків у жвавих іграх. Залишилися тільки фантоми дитячих забавок на пустих майданчиках.

Це тільки невеличка частина нашого міста. А як у вашому райончику?

Пишіть, діліться враженнями.

https://www.05361.com.ua/poll/8481

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, більшість дотримуються
57,1%
Ні, більшість не дотримуються
32,1%
Мій мікрорайон живе звичним життям
10,7%
Вважаю недоречним введення карантину
0,0%
live comments feed...