• Головна
  • Лубенські лікарі - ВІП палат не буде!
13:34, 24 березня 2020 р.

Лубенські лікарі - ВІП палат не буде!

Лубенські лікарі - ВІП палат не буде!

Сьогодні, 24 березня, відбулася позачергова 51 сесія Лубенської міської ради.

В умовах карантину стояло питання перерозподілу бюджетних коштів, корегування видатків у сторону збільшення фінансування медичних закладів Лубен.

Так Лубенський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав додатково 120000 гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту та інші нагальні витрати.

Прозвучала пропозиція від міського голови Олександра Грицаєнка, до цієї суми додати ще 500000 гривень коштів, яку підтримали депутати. Саме на час пандемії наші лікарі будуть на передовій боротьби за життя людей, а тому повинні бути захищені.

Як повідомила головний лікар ПМСД Олена Пучка, до сьогоднішнього дня Лубни ще не отримали замовлених тестів для виявлення коронавірусу. Сьогодні в Лубнах на домашній самоізоляції знаходиться 47 людей, які нещодавно повернулися з-за кордону. Всі вони під наглядом лікарів та поліції.

Лубенська комунальна лікарня інтенсивного лікування також отримала 60000 додаткових коштів із бюджету. Як повідомив головний лікар лікарні Сергій Наталенко, інфекційне відділення повністю підготовлено до прийому хворих, оновлено 41 захисний костюм для лікарів відділення, з державного резерву отримано 5500 захисних масок, закуплено необхідні деззасоби. Також Сергій Миколайович зазначив, що в наявності є десять апаратів штучної вентиляції легень і розглядається можливість закупити ще додатково.

Ціна одного апарата від 350000 гривень до 1200000 гривень.

На останок зазначив, що у разі виявлення хворих на коронавірус у Лубнах та масового надходження хворих до лікарні, ВІП палат не буде! Всіх лікуватимуть на однакових умовах.

До начальника управління охорони здоров'я Лубен Віктора Ківи від депутатів прозвучало питання, чи були від нього направлені листи до мерів найближчих міст, що входять до Лубенського опорного госпітального округу з проханням додаткового фінансування лікарні? Адже у випадку розповсюдження захворюваності на коронавірус до Лубенської лікарні привозитимуть хворих із Чорнух, Оржиці, Пирятина і найближчих населених пунктів! На таке слушне запитання Віктор Ківа відповів, що поки що направили листа тільки очільнику Засульської ОТГ Бондаренку. На найближчій сесії ОТГ депутати будуть приймати рішення щодо виділення коштів Лубенській ЛІЛ.

Більше нікому начальник управління охорони здоров'я Лубен Віктор Кива не направляв. Можливо, згодом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...