09:18, 25 березня 2020 р.

Маршрутки Лубен зупинилися

Маршрутки Лубен зупинилися

 На позачерговій сесії міської ради, яка відбулася 24 березня, окрім питання медицини розглядалося також питання пасажирських перевезень у Лубнах.

Зокрема, депутати поставили питання щодо припинення на період карантину фінансового відшкодування перевізникам за перевезення пільгових категорій населення. Адже дозволено перевозити тільки по 10 пасажирів у салоні, і треба розуміти, що в основному це люди, які працюють у сферах жиитєзабезпечення міста: лікарі, комунальники, продавці. Депутати також поставили вимоги до спеціалістів відділу економіки про те, що потрібно було вже давно чітко визначити по кожному перевізнику окремо щодо суми компенсації, щоб це були конкретні відшкодування. Також прозвучала думка, що на час карантину пільгові категорії населення повинні оплачувати свій проїзд на рівні з усіма.

Всі відшкодування та компенсації перевізникам краще направити на лікарню у цей непростий час. По закінченні сесії відразу прозвучала заява від лубенських перевізників про те, що у зв'язку з припиненням компенсаційних виплат вони з 25 березня припиняють перевезення пасажирів.

За письмовими повідомленнями перевізників ФОП Волика Д.В. та ФОП Тараненка О.М. з 25 березня тимчасово припиняються перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування по місту Лубни. Виконавчий комітет Лубенської міської ради дії перевізників не узгоджує.

Перевізники попереджені про порушення ними умов договору про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування по місту.

Як вирішиться ситуація, побачимо найближчим часом. Карантин, наче лакмусовий папірець добре показує всі проблеми в організації життєдіяльності міста, недолугість керівників та справжні обличчя нашої влади.

Приватний бізнес, а особливо коли це монополісти на ринку перевезень, перш за все думають про свої прибутки. Хоча багато років, а вірніше дві каденції поспіль, нашому меру пропонують закупити муніципальний транспорт, та все не складається.

Сьогоднішня ситуація, можливо, буде добрим екзаменом для влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт перевезення карантин Лубни
live comments feed...