• Головна
  • Лубенські замальовки: чемно тримаємо дистанцію
12:10, 27 березня 2020 р.

Лубенські замальовки: чемно тримаємо дистанцію

Лубенські замальовки: чемно тримаємо дистанцію

Головне, в умовах карантину, зберігати спокій і здоровий глузд. Які б ситуації не підносило нам життя, давайте думати позитивно і вирішувати проблеми по мірі їх надходження. Адже прогнозування, передбачення та нагнітання паніки, наперед, - речі зовсім не виправдані.

Зараз, у ці погожі деньки, які щедро дарує нам природа, кожен зможе провести свій час із користю для розуму і тіла. Шкода тільки дивитися на спорожнілі дитячі майданчики по місту, зачинений ринок, і вже грішним ділом, не вистачає галасливої торгівлі на Ринковій площі, адже розпочався гарячий сезон для садівників і городників. Треба закуповувати саджанці дерев і квітів, насіння овочів.

Більшість громадян швидко зорієнтувалися і пропонують ці товари у соціальних мережах, навіть з доставкою додому.

Працюють магазини, люди чемно, на відстані один від одного, чекають своєї черги на вулиці, всі, хто заходить до магазину, обов’язково вдягають маски. Та і на вулицях міста більшість перехожих в масках. Без перебільшення, час карантину змінить суспільну психологію і мабуть навчить всіх нас більш відповідальніше ставитися до всього, що нас оточує і до своїх ближніх теж.

Все приходить і відходить у цьому світі, та істина залишається незмінною – ми починаємо цінувати блага, дані нам тільки тоді, коли втрачаємо їх.

Головне зараз не втрачати оптимізму і світлої віри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...