Приємні спогади до Дня театру

Приємні спогади до Дня театру

Міжнародний день театру відзначається щорічно 27 березня.

Це не просто професійне свято митців сцени, це свято мільйонів глядачів. Театр – це те, що надихає. Театр – це те, що змушує замислитися. Театр – це інший світ.

Дякуючи театру, ми можемо подивитися на різні ситуації з іншого боку та проаналізувати все, що так чи інакше переплітається й із нашим життям.

Оскільки під час карантину ми можемо споглядати театральне мистецтво тільки дистанційно, давайте пригадаємо один прекрасний конкурс, який відбувся у Лубнах зовсім недавно.

28 лютого в Лубенській спеціалізованій школі № 6 відбувся міський конкурс-огляд театральних колективів шкіл міста. Цього року школу № 1 представляв театральний гурток «Дивосвіт» ( керівник Пестременко О.В.), у якому акторами були учні 11-А класу. Діти, які не вперше беруть участь у цьому конкурсі, представили відомий твір Бернарда Шоу «Пігмаліон».

«П’єса сама по собі гуманістична. Цей твір показує, як акуратно й дбайливо слід ставитися до всього живого, особливо до людини. У своїй драмі Б. Шоу яскраво зміг висвітлити проблему соціальної нерівності людей, що дуже актуально і в наш час. Ми, учні 11-А класу, хотіли показати, що п’єса має й повчально-виховну цінність, адже правильна освіта й виховання відіграє далеко не останню роль у житті будь-якої гармонійної і самодостатньої особистості. Театр – це те, що допомагає розкривати нові й нові таланти в кожному з нас. Це не лише тяжка праця, а й неймовірні позитивні емоції, які переповнюють тебе як під час репетицій, так і на сцені. Діти вдячні керівнику Пестременко Оксані Володимирівні, яка ще з молодших класів зуміла привити їм любов до мистецтва та показати прекрасний світ театрального життя!» - розповіла одна з актрис Литвиненко Аліса.

Вітаємо наш театральний гурток «Дивосвіт», який здобув 3 місце серед шести шкіл, що брали участь у цьому конкурсі. Крім того, колектив було відзначено за кращу режисерську роботу. Найкращі актори теж наші!!! Найкращий актор – Лантрат Олександр (11-А) та найкраща актриса – Литвиненко Аліса (11-А).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі