13:12, 27 березня 2020 р.

Приємні спогади до Дня театру

Приємні спогади до Дня театру

Міжнародний день театру відзначається щорічно 27 березня.

Це не просто професійне свято митців сцени, це свято мільйонів глядачів. Театр – це те, що надихає. Театр – це те, що змушує замислитися. Театр – це інший світ.

Дякуючи театру, ми можемо подивитися на різні ситуації з іншого боку та проаналізувати все, що так чи інакше переплітається й із нашим життям.

Оскільки під час карантину ми можемо споглядати театральне мистецтво тільки дистанційно, давайте пригадаємо один прекрасний конкурс, який відбувся у Лубнах зовсім недавно.

28 лютого в Лубенській спеціалізованій школі № 6 відбувся міський конкурс-огляд театральних колективів шкіл міста. Цього року школу № 1 представляв театральний гурток «Дивосвіт» ( керівник Пестременко О.В.), у якому акторами були учні 11-А класу. Діти, які не вперше беруть участь у цьому конкурсі, представили відомий твір Бернарда Шоу «Пігмаліон».

«П’єса сама по собі гуманістична. Цей твір показує, як акуратно й дбайливо слід ставитися до всього живого, особливо до людини. У своїй драмі Б. Шоу яскраво зміг висвітлити проблему соціальної нерівності людей, що дуже актуально і в наш час. Ми, учні 11-А класу, хотіли показати, що п’єса має й повчально-виховну цінність, адже правильна освіта й виховання відіграє далеко не останню роль у житті будь-якої гармонійної і самодостатньої особистості. Театр – це те, що допомагає розкривати нові й нові таланти в кожному з нас. Це не лише тяжка праця, а й неймовірні позитивні емоції, які переповнюють тебе як під час репетицій, так і на сцені. Діти вдячні керівнику Пестременко Оксані Володимирівні, яка ще з молодших класів зуміла привити їм любов до мистецтва та показати прекрасний світ театрального життя!» - розповіла одна з актрис Литвиненко Аліса.

Вітаємо наш театральний гурток «Дивосвіт», який здобув 3 місце серед шести шкіл, що брали участь у цьому конкурсі. Крім того, колектив було відзначено за кращу режисерську роботу. Найкращі актори теж наші!!! Найкращий актор – Лантрат Олександр (11-А) та найкраща актриса – Литвиненко Аліса (11-А).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...