• Головна
  • Виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг у квітні 2020 року
11:23, 30 березня 2020 р.

Виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг у квітні 2020 року

Виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг у квітні 2020 року

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації та управліннями соціального захисту населення проведена робота щодо своєчасного нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг 69,4 тис. пільговиків.

Всі необхідні заходи, які передбачено законодавством по визначенню розмірів пільг на оплату житлово-комунальних послуг за березень 2020 року працівниками органів соціального захисту населення проведено самостійно без залучення пільгових категорій населення.

Кошти, необхідні для фінансування пільг на оплату житлово-комунальних послуг у квітні поточного року замовлено в повному обсязі.

Виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі за березень поточного року (15,9 тис. пільговиків) буде проведена через банківські установи орієнтовно з 3-6 квітня, через пошту – з 4 по 25 квітня відповідно до встановлених дат отримання соціальних виплат.

При отриманні пільг у безготівковій формі (53,5 тис. пільговиків), належні кошти пільг за березень будуть перераховані надавачам послуг через Ощадбанк
до 18 квітня. Про суми, які необхідно сплатити самостійно по кожній послузі Ощадбанком буде направлено СМС-повідомлення.

Про стан розрахунків за комунальні послуги можливо також дізнатись за допомогою особистого кабінету пільговика зареєструвавшись на сайті Ощадбанку (https://pkb.oschadbank.ua/login).

З інструкцією як здійснити реєстрацію ви можете ознайомитись на сайті Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за посиланням http://plsz.gov.ua/subsidii.html.

При виникненні питань соціального захисту населення рекомендуємо звертатися на телефон обласної гарячої лінії 0-800-500-620.

Департамент соціального

захисту населення Полтавської облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...