• Головна
  • Лубенська ''Батьківщина '' саморозпускається
Політичні новини
17:33, 30 березня 2020 р.

Лубенська ''Батьківщина '' саморозпускається

Політичні новини
Лубенська ''Батьківщина '' саморозпускається

 У лубенському осередку партії ''Батьківщина'' давно назрівав конфлікт із куратором партії на Полтавщині ексдепутатом верховної ради Русланом Богданом.

Про стан справ сьогодні розповідає голова фракції партії у Лубнах Юрій Денисенко. 

Лубенська ''Батьківщина '' саморозпускається, фото-1

У Лубнах партійці масово продовжують виходити зі складу «Батьківщини».

Осередок «Батьківщини» в Лубнах втрачає партійців, за нашою інформацією, ще починаючи з 2018 року партійці пишуть заяви на вихід з партії.

У 2019 році 50 партійців залишили ряди партії. На сьогодні ця цифра досягла вже 113 людей. Також було розпущено бюро міської організації і фракція «Батьківщини» в Лубенській міській раді припинить своє існування.

Ця ситуація спричинена конфліктом між рядовими партійцями та керівником організації Русланом Богданом. За інформацією колишніх партійців, Богдан надавав накази, щоб партійці голосували за сумнівні питання. Зокрема, про виділення земельної ділянки у районі колишнього заводу ''Лічмаш-прилад'' для розташування автозаправки. Депутати Лубенської міської ради відмовились голосувати. Така ситуація не лише в Лубнах, а і в Миргороді, Машівському районі. «Ми визнаємо, що помилилися у «Батьківщині».

Це партія, яка не цінує людей, вона просто їх використовує. Люди, які не згодні з політикою партії, почали виходити з її складу ще у 2019 році.

Зараз після певних дій Богдана, цей процес ще більше запустився. Полтавська ''Батьківщина'' перетворилася на ФОП Богдан Р.Д., але ми не будемо виносити весь бруд публічно. Просто нам з ними не по дорозі.

Ми продовжуємо працювати для лубенців, але позапартійно», - надав пояснення екс-голова Лубенського осередку «Батьківщини» Юрій Денисенко.

Лубенська ''Батьківщина '' саморозпускається, фото-2

На черговій сесії буде оголошено про розпуск фракції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Батьківщина ліквідація розпуск партії Лубни
Оголошення
live comments feed...