10:06, 1 квітня 2020 р.

Доступно про вірус

Доступно про вірус

 Вірус - це не живий організм, а молекула білка (РНК), покрита захисним шаром ліпіда (жиру), який при поглинанні клітинами слизової оболонки ока, носа або щоки змінює свій генетичний код (мутує) і перетворюється в клітини-агресори.

Оскільки вірус - не живий організм, а молекула білка, він не вмирає, а розкладається сам по собі. Час розпаду залежить від

1) температури,

2) вологості 

3) типу матеріалу, в / на якому він знаходиться.

 Вірус дуже крихкий; єдине, що захищає його, - це тонкий зовнішній шар жиру.

Ось чому МИЛО або миючий засіб є найкращим засобом, тому що піна розщеплює жир (ось чому ви повинні размилювать мило так довго: протягом 20 секунд або більше, щоб зробити багато піни). Після розчинення жирового верхнього шару, молекула білка сама розкладається і розщеплюється.

 ТЕПЛО топить жир. Ось чому так добре використовувати воду вище 25 градусів за Цельсієм для миття рук, одягу і всього іншого. Крім того, гаряча вода робить більше піни, що це робить її ще більш дієвою.

 Алкоголь або будь-яка суміш зі спиртом більше 65% розчиняє будь-який жир, особливо зовнішній ліпідний шар вірусу.

Будь-яка суміш з 1 частиною відбілювача і 5 частинами води безпосередньо розчиняє білок, розщеплює його зсередини.

 ПЕРЕКИС ВОДНЮ по ефективності знаходиться після мила, алкоголю і хлору, тому що перекис теж розчиняє вірусний білок, але його потрібно використовувати в чистому вигляді, а це шкодить вашій шкірі. 

Бактерициди НЕ допомагають. Вірус - не живий організм, як бактерії, які не можуть бути вбиті антибіотиками. 

НІКОЛИ НЕ трясіть використаний одяг, простирадла або тканину. Незважаючи на те, що вірус приклеєний до пористої поверхні, він дуже інертний і розпадається за 3 години (на тканинах і пористих поверхнях), 4 години (на міді, яка сама антисептик, і деревині, тому що вона відтягує вологу і не дає відшаровуватися і ділитися), 24 години (на картоні), 42 години (на металі) і 72 години (на пластику). Але якщо ви струшуєте матеріал або використовуєте щітку, молекули вірусу плавають в повітрі до 3 годин і можуть осісти на слизову вашого носа та очей. 

Молекули віруса залишаються дуже СТАБІЛЬНИМИ при зовнішньому або штучному холоді, в тому числі, створюваному кондиціонерами в будинках, автомобілях, їм також потрібна волога, щоб залишатися стабільними, особливо в темряві. Отже, СУХЕ, тепле і наповнене СВІТЛОМ середовище буде руйнувати їх швидше. 

УЛЬТРАФІОЛЕТ на будь-якій поверхні розщеплює вірусний білок. Наприклад, для дезінфекції і повторного використання маски він підходить ідеально. Будьте обережні, тому що він також розщеплює і шкірний колаген (який теж є білком), що в кінцевому підсумку викликає зморшки і навіть рак шкіри.

Вірус НЕ МОЖЕ пройти через здорову шкіру.  Оцет НЕ ефективний, тому що він не руйнує захисний шар жиру.  НЕ ефективні ні ПАРФУМИ, ні ГОРІЛКА. У них алкоголю менше 65%. 

 Чим більше обмежений простір, тим БІЛЬШЕ концентрація віруса. Чим більше простір відкритий, або природно вентильований - тим вірусів менше!

100 разів сказано, але скажімо ще раз: ви повинні мити руки ДО і ПІСЛЯ дотику до слизистих оболонок, після їжі, дотику до замків, ручок дверей, вимикачів, пультів, телефону, комп'ютерів, столів, телевізору, кнопок, грошей, ключів, брелоків, гаманців. До і після туалету (де ваші слизові теж схильні до небезпеки). Молекули віруса можуть ховатися в мікротріщинах на руках, куди не потрапляє вода при митті. Використовуйте зволожувачі. Також позбудьтеся довгих нігтів, там може ховатися вірус!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...