• Головна
  • Умови відкриття продуктового ринку в Лубнах
11:53, 1 квітня 2020 р.

Умови відкриття продуктового ринку в Лубнах

Умови відкриття продуктового ринку в Лубнах

 "Про відкриття ринку у Лубнах мова поки-що не йде" - так повідомили у відділі економічного розвитку і торгівлі міськвиконкому.

Щоб відкрити місцевий ринок, потрібно виконати цілий ряд жорстких умов карантину. Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров'я своєю постановою від учора дозволило відкриття продуктових ринків та прописало головні умови їх роботи під час карантину, зокрема, на 20 кв. метрах повинен знаходитися лише один відвідувач. Відповідна постанова за підписом заступника міністра охорони здоров'я, головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка оприлюднена на сайті МОЗ.

"Органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) при здійсненні торгівлі на ринках забезпечити можливість функціонування ринків лише за дотримання наступних умов:

1) зареєстрований оператор ринку харчових продуктів;

2) знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20 кв. м торгівельної площі;

3) наявна можливість забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менш ніж 1,5 метри", - йдеться у документі.

Також умовами роботи ринків є: забезпечення персоналу та покупців засобами індивідуального захисту; забезпечення можливості дотримання протиепідемічних заходів.

Що ж до ринків вихідного дня, то для них відстань між місцями торгівлі має становити не менше, ніж 3 метри. Поки що у Лубнах не можуть забезпечити всі умови для безпечного відкриття продуктових ринків в умовах карантину. Тож це питання не розглядається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...