• Головна
  • Хворі на COVID-19 ходять до аптек і магазинів
14:09, 1 квітня 2020 р.

Хворі на COVID-19 ходять до аптек і магазинів

Хворі на COVID-19 ходять до аптек і магазинів

 Кабмін дозволив хворим на COVID-19 ходити в аптеки і магазини у невідкладних випадках.

При цьому Кабмін не визначає, що саме мається на увазі під невідкладним випадком.

Хворі на коронавірус або контактні особи, які перебувають на самоізоляції, можуть в екстрених випадках відвідувати аптеки і магазини. Відповідні зміни до постанови Кабміну "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2" (№211) уряд затвердив на засіданні 29 березня, вона оприлюднена на урядовому порталі.

У постанові пояснюється, що "особи, які мали контакт із хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, викликану коронавірусом SARS-CoV-2, або хворіють на зазначену хворобу і не вимагають госпіталізації, є особами, що потребують самоізоляції".

Термін самоізоляція хворого та осіб, які потребують самоізоляції в результаті контакту з хворим, визначає лікуючий лікар. "Особи, які потребують самоізоляції, зобов'язані утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають, відвідування громадських місць. Дозволяється відвідування в невідкладних випадках місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та установ охорони здоров'я при використанні засобів індивідуального захисту і дотримання відстані не менше 1,5 метра", - йдеться в повідомленні Кабміну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...