• Головна
  • Штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації у Лубнах та районі
12:08, 2 квітня 2020 р.

Штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації у Лубнах та районі

Штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації у Лубнах та районі

 Від 30 березня керівником штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації призначено голову районної державної адміністрації Олександра Циганенка. Відтепер він контролюватиме усі дії, пов’язані з ліквідацією надзвичайної ситуації на території Лубенського району, міста Лубни, Засульської і Ромоданівської ОТГ, усіх старостатів, усіх адміністративних одиниць, що знаходяться в межах Лубенського району. Заступником керівника з ліквідації наслідків НС призначено заступника голови РДА Сергія Сіряченка.

Голова штабу - головний лікар центральної міської лікарні Сергій Наталенко. Перший заступник голови штабу - заступник головного лікаря ЦМЛ Павло Корнієнко. Заступники голови штабу - в.о. головного лікаря Центру ПМСД Лубенського району Вадим Шупейко та головний лікар Центру ПМСД Засульськоі сільської ради Володимир Богатиренко.

Також в штабі утворені групи. Керівник групи реагування медицини - головний лікар станції екстреної медичної допомоги Юрій Палига, також є організаційна група, група матеріально-технічного забезпечення й інші. Групу аналізу ситуації та підготовки даних очолив начальник відділу з питань оборонно-мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Микола Чудак. Саме у його секторі акумулюється уся інформація зі всіх служб підконтрольної території. Сектором вона опрацьовується і подається до обласного штабу. Будь-яка інша інформація поза штабом, пов’язана з ситуацією захворюваності на COVID-19, не може вважатися офіційною.

Штаб працює в режимі 24/7. Щодо забезпечення і укомплектування лубенської лікарні, яка визначена урядом опорною і обслуговуватиме пацієнтів з семи навколишніх районів, можна переглянути офіційні документи станом на 1 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...