• Головна
  • Лубенський відділ поліції проводить відбір кандидатів для вступу до вишів МВС
13:21, 5 квітня 2020 р.

Лубенський відділ поліції проводить відбір кандидатів для вступу до вишів МВС

Лубенський відділ поліції проводить відбір кандидатів для вступу до вишів МВС

Лубенський відділ поліції проводить відбір кандидатів для вступу до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, з числа випускників загальноосвітніх шкіл 2020 року, та молоді віком від 17 до 25 років.
ВНЗ МВС України здійснюють підготовку фахівців для слідчих підрозділів, кримінальної поліції та підрозділів превентивної діяльності Національної поліції.
Випускники здобувають вищу юридичну освіту за державним замовленням, а після закінчення гарантовано призначаються на посади середнього складу до підрозділів Національної поліції.
З умовами проведення відбору, вимогами до кандидатів та іншою інформацією з вказаного питання можна ознайомитись на офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Полтавській області (вкладка «ВАКАНСІЇ» та «ВСТУП ДО ВНЗ» або за посиланням osvita.np.gov.ua ).
Переваги роботи поліцейського:
- 100% працевлаштування;
- стаж навчання зараховується в стаж роботи;
- діє програма «Житло для поліцейських» - можливість придбати квартиру в лізинг;
- вихід на пенсію після 25 років роботи.

Оформлення кандидатів здійснюється сектором кадрового забезпечення Лубенського відділу поліції за адресою: м.Лубни, вул. Монастирська 4, каб.303.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...