• Головна
  • До уваги підприємств, установ, організацій: перевезення міським транспортом
14:34, 6 квітня 2020 р.

До уваги підприємств, установ, організацій: перевезення міським транспортом

До уваги підприємств, установ, організацій: перевезення міським транспортом

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському сполученні, крім перевезення, зокрема, працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

На даний час виконавчим комітетом Лубенської міської ради вирішується питання забезпечення працівників вищезазначених підприємств спеціальними квитками для можливості користування міським громадським транспортом.

Виконавчий комітет Лубенської міської ради повідомляє:

У зв’язку з цим просимо вас терміново до 07.04.2020 року надати до відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лубенської міської ради на електронну пошту [email protected] аргументовану інформацію щодо віднесення вашого підприємства (закладу, установи), до переліку підприємств, визначених Постановою від 11 березня 2020 р. № 211, та кількість працівників, які потребують забезпечення спеціальними квитками на проїзд в громадському транспорті. Вартість проїзду в громадському транспорті міста згідно зі встановленим тарифом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...