• Головна
  • Прозорі земельні відносини у Лубенському районі
17:05, 7 квітня 2020 р.

Прозорі земельні відносини у Лубенському районі

Прозорі земельні відносини у Лубенському районі

7 квітня відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Олександра Циганенка із фахівцями, які займаються земельними питаннями, зокрема начальником відділу в Лубенському районі ГУ Держгеокадастру у Полтавській області Ніною Малютою.

Під час наради йшлося про стан проведення аудиту сільськогосподарських земель у сільських радах району відповідно до доручення голови облдержадміністрації. Питання перебуває на особистому контролі Олега Синєгубова. Кожен посадовець повинен зрозуміти, що всі, хто приховує використання земельних ділянок не за призначенням і без відповідних документів, будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.

За словами Ніни Малюти, на кожну сільську раду направлено відповідні запити, які будуть узагальнені і відіслані в ОДА. У свою чергу голова райдержадміністрації Олександр Циганенко говорив про неприпустимість формального підходу у вирішенні цього завдання як з боку сільських рад, так і з боку профільного відділу.

Всі землі на території району повинні використовуватися законно, документи оформлятися прозоро відповідно до чинного законодавства. Жодної формальності я не допущу. Тому сподіваюся, що всі сільські голови розуміють свою особисту відповідальність у цьому напрямку і максимально швидко та якісно нададуть необхідну інформацію. Сільські ради у першу чергу повинні бути зацікавлені у проведенні обліку земель, адже це важливо ще й у наповненні місцевих бюджетів, - наголосив Олександр Циганенко.

Водночас, як розраховує очільник райдержадміністрації, спеціалісти відділу в Лубенському районі Держгеокадастру кваліфіковано й оперативно проаналізують отриману інформацію, адже аудит земель – це першочерговий крок у підвищенні прозорості у сфері земельних відносин.

Достовірність наданої відділами у районах Держгеокадастру інформації будуть перевіряти представники облдержадміністрації із залученням незалежних експертів та використанням сучасних технологій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...