• Головна
  • Лубенські лікарі дякують за підтримку!
15:08, 8 квітня 2020 р.

Лубенські лікарі дякують за підтримку!

Лубенські лікарі дякують за підтримку!

 Колектив КП «Полтавський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф - станція №3 м. Лубни» висловлює щиру вдячність всім, хто нині підтримує лікарів добрим словом і вчинками.

В українців є чудова риса – об’єднуватися в складні часи, мобілізувати всі свої сили, вміння, знання на подолання національних загроз. З давніх часів ми зберегли звичку гуртуватися в боротьбі проти супротивника. Сьогодні головною загрозою національного здоров’я є невидимий ворог – коронавірусна хвороба до якої в людей ще немає імунітету. Пандемія 2020 року засвідчила, що існують спільні ризики, від яких неможливо захиститися соціальним статусом або накопиченими заощадженнями. Епідемія привернула увагу суспільства до умов роботи лікарів і проблем в забезпеченні медичних установ. Ми щиро дякуємо тим людям, які замість поширення критики і паніки обрали шлях допомоги.

Колектив Лубенської станції екстреної медичної допомоги щиро дякує за підтримку підприємствам ТМ «Наша пекарня» і ТОВ «Наш млин», громадській організації «Євроклуб-Лубни».

Також висловлюємо вдячність підприємцю Анатолію Ковалю за його рішення надати безоплатний доступ усім автомобілям екстреної допомоги до автомийки в районі автовокзалу. Ваша підтримка добрим словом, вчинком, послугами чи матеріалами зараз надзвичайно важливі. Надаючи допомогу медичним закладам, підтримуючи лікарів, Ви робите кращу з можливих інвестицій, адже даруєте надію на здоров’я і майбутнє.

Такі люди, як Наталія Ляшко (ТМ«Наша Пекарня»), Марина Волощенко (ТОВ «Наш млин»), Вадим Лютий і Євген Жадан (МГО «Євроклуб-Лубни»), підприємець Анатолій Коваль сьогодні своїм прикладом демонструють принципи соціального партнерства бізнесу. Щиро дякуємо і зичимо вашим колективам і всім землякам міцного здоров’я, взаємоповаги і підтримки. Запрошуємо до співпраці і інші підприємства, установи, організації, адже тільки разом зможемо побороти всі негаразди.

 Головний лікар Юрій Палига.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...