16:19, 8 квітня 2020 р.

Приємні новини для лубенців

Приємні новини для лубенців

 Начальник відділу по зв'язках з громадськістю Лубенського міськвиконкому Віта Коваленко повідомляє приємні новини.

Як би не складалася ситуація в країні та за її межами, як би не лютували хвороби, але життя триває. І серед всієї навали страшних новин і ще страшніших прогнозів хочеться дізнаватися і позитивні новини. І такі є.

Нещодавно розмовляла з хлопцями, які несуть службу на малому броньованому артилерійському катері «Лубни», який захищає наші кордони у Азовському морі. І ось які дізналася новини.

По-перше, катер «Лубни» має нового командира. Іван Долгих отримав нове звання – капітан-лейтенант, і, відповідно, нову посаду. Тож тепер він має змогу слідкувати за службою на катері і давати поради новому командиру - лейтенанту Владиславу Геріху, випускнику Інституту Військово-Морських Сил. Катер у повній готовності, хлопці чесно несуть службу, тренуються, виходять в море на чергування. Життя триває.

І ще з позитивного: на катері тепер є новий член екіпажу – пес Атаман. Йому ще немає двох місяців, але, як жартують моряки, як спартанець – пішов в армію з дитинства. Зараз він звикає до нового життя і поки що створює настрій не лише на катері «Лубни», а й всім працівникам порту. Але в подальшому хлопці планують, що він буде брати участь у бойових чергуваннях, ловити контрабандистів і стане повноцінним моряком. Адже за правилами ВМС, якщо службовий пес прожив на судні рік, то його офіційно ставлять на забезпечення і зараховують до складу екіпажу. А поки що мріють, що вже цього року на святкуванні Дня Військово-Морського Флоту ЗСУ Атаман буде разом з ними стояти в строю.

У такий складний час екіпаж малого броньованого артилерійського катера «Лубни» передає слова вітань і підтримки всім лубенцям та запевняє, що за захист наших кордонів на морі ми можемо не хвилюватися. Вони на сторожі. А життя триває!

P.S. Наразі хлопці облаштовують свій катер і їм дуже потрібні полиці, такі, як в мікроавтобусах міжміського сполучення. Можливо б/у, але в нормальному стані. Якщо є такі, або знаєте де взяти - напишіть приватні повідомлення. Будемо вдячні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...