11:52, 9 квітня 2020 р.

Нещадне колесо історії

Нещадне колесо історії , фото-1

Це вже колись було і ось повторюється знову.

У часи великих потрясінь і пандемій кожен виживає як може. Кожен сам за себе. Як би не старалися освічені люди і прогресивні засоби масової інформації згуртувати суспільство на взаємодопомогу у важкі, перехідні періоди історії, факти є невтішні. Кожен сам за себе і виживає як зможе.

Одноразові благодійні акції, волонтерські рухи - це живі краплини надії на порятунок, на людяність. Коли ціла країна повержена в хаос, купкою амбіційних блазнів, які саме ''ловлять рибку у мутній воді '', простим людям надіятись слід тільки на власні життєві сили . Це вже колись було. І ось, знову важке колесо історії рипить по наших спинах.

1931 - 1936 роки - створена ''мудрим керівництвом '' на всю працює всесоюзна контора по торгівлі з іноземцями ''Торгзін ''. Спеціалізована установа, яка займалася золотовалютними спекулятивними операціями в період економічної кризи у країні. Голодні люди віддавали останні сімейні коштовності, щоб отримати собі на шматок хліба. За час існування контори ''Торгзін', система отримала майже 99 тон чистого золота, близько половини якого становили обрядово - побутові цінності.

Сьогодні маємо час карантину, кожен виживає сам по собі. Більшість населення свої мізерні фінанси витрачає, в основному, на їжу і ліки. Оплата за комунальні платежі накопичується, борги населення ростуть, держава навіть не думає звільнити малозабезпечених громадян на час карантинних заходів від сплати комірного. Зате чиновники добре придумали систему, як відібрати останнє у співгромадян своєї країни.

Широкий жест ''допомоги'' від держави - ломбарди вам у поміч!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...