• Головна
  • Тарифи на вивезення твердих побутових відходів у Лубнах збільшаться
11:54, 14 квітня 2020 р.

Тарифи на вивезення твердих побутових відходів у Лубнах збільшаться

Тарифи на вивезення твердих побутових відходів у Лубнах збільшаться

 ТОВ « ЧИСТЕ МІСТО ПЛЮС» повідомляє про намір здійснити встановлення тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів. Обґрунтовується це змінами фонду оплати праці працівників підприємства (зміна розміру мінімальної заробітної плати та зміна кількості працівників), яке склало 37,88 %. А також зростанням вартості паливо-мастильних матеріалів (відсоток зростання вартості ПММ 5,6%).

Після зміни вищевказаних елементів діючого тарифу загальний відсоток підвищення тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів для населення і бюджетних установ складе 23,1 %, для інших споживачів – 22,1 %. Загальний розмір запропонованих до розгляду тарифів із вивезення ТПВ за 1 м3 , грн.,( ПДВ не передбачений) складає:

для населення - 88,00 грн.;

для бюджетних установ - 88,00грн.;

інші споживачі - 91,35 грн.

Вивезення твердих побутових відходів здійснюється за замовленням споживача при наявності укладеного договору з підприємством. Послуга з вивезення твердих побутових відходів надається населенню, бюджетним установам, іншим споживачам. Розрахунок тарифів виконано відповідно до Порядку формування тарифів на послугу з вивезення побутових відходів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів.

Тарифи на вивезення твердих побутових відходів у Лубнах збільшаться, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тарифи сміття зміна Лубни
live comments feed...