• Головна
  • У Лубнах народилося більше дівчаток
09:16, 15 квітня 2020 р.

У Лубнах народилося більше дівчаток

У Лубнах народилося більше дівчаток, фото-1

Очільниця Лубенського міськрайонного відділу ДРАЦС Тетяна Благадир розповідає:

  ''Кожне подружжя бажає відчути радість батьківства, оскільки народження дитини – це та омріяна й жадана подія, яка змінює життя на краще. Фахівцями Лубенського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) з початку 2020 року було зареєстровано 121 маленький громадянин. Протягом І кварталу поточного року більше реєстрували дівчат (65 немовлят), ніж хлопців (56).

Життя триває й українські родини продовжують поповнюватися. З особливою турботою ми реєструємо народження маленьких громадян, тому для новоспечених батьків створюються комфортні послуги. Одним із таких сервісів євидачасвідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках.

Так громадяни не тільки заощаджують свій час, а й дотримуються карантинних заходів, адже їм не доводиться відвідувати профільні установи. Звертаємо увагу, що батьки, які під час карантину з певних причин не зареєстрували народження дитини, можуть зробити це після його закінчення, а ті санкції, що вживаються до громадян за несвоєчасну реєстрацію, застосовуватися не будуть. У Лубнах також зареєстрували 1 різностатеву пару двійнят.''

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...