Лубенці мають право на справедливість

Лубенці мають право на справедливість, 05361.com.ua

 03 квітня виконком Лубенської міської ради прийняв рішення про продовження дії карантину на території міста, одночасно запровадивши ряд обмежень, в тому числі й щодо перебування громадян на дитячих та спортивних майданчиках.

Депутат обласної ради Руслан Ляшко з цього приводу має цікаву думку:

Таке обмеження вважаю доцільним, але заборонивши користування майданчиками влада порушила права жителів багатоквартирних будинків, яким продовжують нараховувати вартість складової утримання дитячих майданчиків.

Закон "Про житлово-комунальні послуги" передбачає, що споживач має право на звільнення від оплати на час перерви в наданні послуг. Якщо влада заборонила використання ігрових та спортивних елементів, то мала б цим самим рішенням і звільнити лубенців від оплати складової забороненої послуги. Але, не зробили! І сьогодні тисячі лубенців, які залишилися без роботи та доходів, втрачають заощадження через недбалість влади. Вважаю таку поведінку влади непорядною, а тому готую депутатське звернення до виконкому з вимогою перерахування квартплати в сторону зменшення на суму складової утримання дитячих майданчиків.

Під час карантину потрібно дотримуватися не тільки особистої, але й фінансової та політичної гігієни. А тим, хто паразитує в цей час слід готуватися до дезінфекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі