• Головна
  • Лубенці мають право на справедливість
16:24, 15 квітня 2020 р.

Лубенці мають право на справедливість

Лубенці мають право на справедливість

 03 квітня виконком Лубенської міської ради прийняв рішення про продовження дії карантину на території міста, одночасно запровадивши ряд обмежень, в тому числі й щодо перебування громадян на дитячих та спортивних майданчиках.

Депутат обласної ради Руслан Ляшко з цього приводу має цікаву думку:

Таке обмеження вважаю доцільним, але заборонивши користування майданчиками влада порушила права жителів багатоквартирних будинків, яким продовжують нараховувати вартість складової утримання дитячих майданчиків.

Закон "Про житлово-комунальні послуги" передбачає, що споживач має право на звільнення від оплати на час перерви в наданні послуг. Якщо влада заборонила використання ігрових та спортивних елементів, то мала б цим самим рішенням і звільнити лубенців від оплати складової забороненої послуги. Але, не зробили! І сьогодні тисячі лубенців, які залишилися без роботи та доходів, втрачають заощадження через недбалість влади. Вважаю таку поведінку влади непорядною, а тому готую депутатське звернення до виконкому з вимогою перерахування квартплати в сторону зменшення на суму складової утримання дитячих майданчиків.

Під час карантину потрібно дотримуватися не тільки особистої, але й фінансової та політичної гігієни. А тим, хто паразитує в цей час слід готуватися до дезінфекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...