• Головна
  • Компанія Yves Rocher Ukraine передала медичним закладам Лубен засоби гігієни
16:54, 15 квітня 2020 р.

Компанія Yves Rocher Ukraine передала медичним закладам Лубен засоби гігієни

Компанія Yves Rocher Ukraine передала медичним закладам Лубен засоби гігієни , фото-1

Нещодавно КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради, КП «Комунальне некомерційне підприємство Лубенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КП «Лубенська міська клінічна стоматологічна поліклініка» Лубенської міської ради отримали від ТОВ «Ів Роше Україна» благодійну допомогу.

В цьому є велика заслуга Надії Костіної. Сама Надія говорить, що наші лікарі повинні бути забезпечені засобами захисту і гігієни якнайкраще.

Ми повинні бути вдячні усім медичним працівникам за їхню роботу.

Компанія Yves Rocher Ukraine передала медичним закладам Лубен засоби гігієни , фото-2

Надія Костіна розкриває всі подробиці акції:

Як Ів Роше передало допомогу лубенським лікарням?

 До мене звернулися лікарі, які окреслили значну потребу в забезпечені лікарень засобами гігієни. Тому разом з начальником управління охорони здоров’я Лубенської міської ради Віктором Кивою ми сформували офіційний запит і з ним я звернулася до керівництва компанії. ТОВ «Ів Роше Україна» моментально відреагувало на цю проблему і надало благодійну допомогу. Принагідно дуже хочу подякувати директорці українського офісу Анні Запталовій та координаторці премії «Земля жінок» Тамарі Гужовській за допомогу та повне сприяння. І вже вчора все передали трьом лікарням в Лубнах. Також хочу подякувати нашій команді - Олександру Морозу, Юрію Денисенку та Артуру Акулову за допомогу в доставці продукції медичним працівникам. Це антисептичні засоби та засоби гігієни на суму близько 50 тис. грн. Взагалі, компанія Ів Роше - це не просто якісний косметичний бренд, це компанія з надзвичайними екологічними цінностями та різноманітними проєктами підтримки. Протягом усіх років свого існування бренд Ів Роше приділяє значну увагу захисту навколишнього середовища. З цією метою у 1991 році був створений Фонд Ів Роше, у рамках якого в Україні зараз діє 2 програми: проєкт «Озеленимо Планету Разом» та Премія «Земля Жінок». Цього року я стала переможницею української премії «Земля жінок-2020».

Що це за премія і що вона передбачає?

Цього року наша команда взяла участь у конкурсі «Земля жінок» з проєктом «Зцілення природою: лікування аутизму та дитячого церебрального паралічу» та перемогла. Проєкт має на меті адаптацію та реабілітацію дітей-аутистів, а також дітей та молоді з іншими фізичними та розумовими порушеннями шляхом природореабілітації. Завданням якого є використання інноваційних американських та європейських методик з метою покращення станів аутизму у вихованців Лубенській спеціальної школи-інтернат. Як тільки стабілізується ситуація з карантином, вихованці школи-інтернат спільно з Фондом Yves Rocher проведуть екологічну акцію «Дерево життя», у рамках якої висадять більше 200 дубів. Ця акція готувалася для проведення навесні. Як тільки це буде можливо, обов’язково реалізуємо.

Також в Лубенській школі-інтернат облаштують унікальну сенсорну кімнату - екопростір нового типу з використанням екоматеріалів та рослин для проведення заходів природореабілітації. Над створенням сенсорної кімнати, яка стане унікальним простором реабілітації, працюють найкращі спеціалісти з України та Франції. Крім того, передбачена особлива підтримка розвитку художніх талантів вихованців інтернату 14-річного Тараса Кіріченка та 15-річної Лізи Новіченкової. Ікону, намалювану і подаровану Тарасом Кіріченком, було передано Президенту Фонду Yves Rocher Жаку Роше. Також Тарас готує особливий подарунок-портрет засновника Фонду Yves Rocher, який теж передадуть до Франції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...