• Головна
  • Оренда авто без водія - користуємося послугою з орієнтиром на потреби
Новини компаній
12:30, 16 квітня 2020 р.

Оренда авто без водія - користуємося послугою з орієнтиром на потреби

Новини компаній

Послуга оренди автомобілів сьогодні надається клієнтам в самих різних частинах світу. Незважаючи на те, що така послуга здається багатьом елементарною і зручною, при прокаті автомобіля важливо врахувати деякі нюанси і тонкощі, що впливають на те, наскільки вигідно буде орендувати машини в компанії. Більшість тонкощів оренди автомобіля пов'язано з тим, з якої причини в цій послузі виникла необхідність. Щоб правильно зорієнтуватися під час укладення договору про короткострокову або тривалу оренду авто, ці причини будуть відігравати велику роль.

Найпоширенішими ситуаціями, коли користувачеві знадобиться оренда авто без водія, є:

1. Власний автомобіль знаходиться на ремонті. Якщо людина звикла постійно бути на колесах, то сервісне обслуговування або ремонт його машини, які можуть зайняти кілька днів, буде для нього справжнім стресом. А якщо поломка автомобіля більш серйозна, то ремонт може тривати тиждень і більше, якщо оригінальні запчастини доводиться замовляти у виробника. В цьому випадку, можливість оренди авто без водія буде вигіднішою, бо при укладанні договорів про довгостроковий прокат, більшість компаній готови зробити клієнтам привабливі знижки. А якщо взята напрокат машина, в нашій країні або за кордоном, також вийшла з ладу, то зазвичай ремонт і усунення поломок виконуються за рахунок компанії, що надає послугу.

2. Планується покупка власного автомобіля. Це далекоглядний і продуманий крок, особливо в тих випадках, коли майбутній власник авто знає про його можливості тільки з чуток або через інтернет. При безпосередній покупці автомобіля в салоні, менеджери часто пропонують покупцеві можливість тест-драйву, але через обмеження такої послуги за часом, клієнт навряд чи встигне відчути і перевірити всі можливості і функціонал автомобіля. Оренда авто без водія лише на 1-2 дня, дозволять майбутньому власнику експлуатувати модель по максимуму, спостерігаючи і перевіряючи, чи відповідають можливості машини, очікуванням клієнта.

3. Чи планується поїздка групою. Замість того, щоб користуватися громадським транспортом, багато компаній або колективи користуються послугою оренди, тому що в цьому випадку всім користувачам надається максимальна свобода, в рамках екскурсійної або туристичної поїздки. Туристи або відпочиваючі, користуючись орендованим авто, можуть на свій розсуд, змінювати маршрут, збільшувати або скорочувати час перебування в певних місцях, а також користуватися машиною на свій розсуд. Всіх цих можливостей позбавлені ті, хто подорожує, використовуючи міжміські типи транспорту.

Навіть якщо автомобіль клієнта дозволяє подорожувати групою і не перебуває в ремонті, іноді він просто не хоче експлуатувати його для заміських поїздок на природу, де якість дорого залишає бажати кращого. Оренда авто без водія і в цьому випадку, буде вигідною, зручною, комфортною і практичною.

Оренда авто може бути замовлена, як послуга, в режимі онлайн, через офіційний сайт нашої компанії - https://www.carrentalukraine.com.ua/uk

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...