• Головна
  • Мирон, Ванесса, Давид та Мія: якими іменами мешканці Лубен називають дітей?
15:13, 16 квітня 2020 р.

Мирон, Ванесса, Давид та Мія: якими іменами мешканці Лубен називають дітей?

Мирон, Ванесса, Давид та Мія: якими іменами мешканці Лубен називають дітей?, фото-1

Вибір імені для дитини – це непросте завдання для багатьох батьків. На вибір подружжя впливає чимало факторів, тому хоч остаточне рішення з’являється не завжди швидко, але точно є виваженим.

«На органи державної реєстрації актів цивільного стану покладається чимало обов’язків. Одним із найприємніших – реєстрація новонароджених громадян. У Лубнах з початку 2020 року немовлята отримували як маловживані, так і традиційні імена, кожне з яких ретельно обмірковувалося їхніми батьками, – розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), до складу якого увійшов Полтавський регіон.

– Найпопулярнішими іменами серед дівчат стали Єва, Софія, Поліна та Дарина. Хлопців найчастіше називали Матвіями, Назарами, Максимами та Захарами».

Очільниця додала, що серед найрідкісніших дівочих імен були зареєстровані Кароліна, Мія та Ванесса. Серед чоловічих – Мирон, Олег та Давид.

До речі, за І квартал 2020 року на Полтавщині було зареєстровано 2047 немовлят, зокрема у Лубнах – 121.

Нехай кожне ім’я дарує маленьким громадянам щасливу долю та безмежну радість від життя, оберігає їх та сприяє становленню особистості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#імена традиційні незвичні немовлята Лубни
live comments feed...