• Головна
  • Поділимося враженнями від дистанційного шкільного навчання
10:05, 20 квітня 2020 р.

Поділимося враженнями від дистанційного шкільного навчання

Поділимося враженнями від дистанційного шкільного навчання

 Вже місяць, в умовах карантину, школярі змушені навчатися з використанням технології дистанційного навчання. Всі ми змушені підлаштовуватись до нових реалій, які продиктувало нам життя. Цікаво, хто і як справляється із завданнями?

Приклад перший - у сім'ї один школяр. Він виконує завдання вчителів, які скидають у створені групи та слухає відеоуроки. До речі, деякі відеоуроки цікаво послухати і дорослим, щоб пригадати призабуте. Так от, коли в сім'ї одна дитина і достатня кількість гаджетів та помічників, справитися з уроками легко. Коли дітей двоє, дещо складніше, але можливо. Дистанційне навчання добре сприяє самодисципліні і відповідальності.

А ось давайте розглянемо інший приклад. Сім'я, де четверо дітей і троє з них школярі. Тато вранці їде на роботу. Для дітей починаються уроки. Семикласник слухає відеоурок у своїй кімнаті, п'ятикласниця теж слухає урок в іншій, за кухонним столом учениця другого класу пише диктант, мама намагається контролювати весь процес, одночасно готуючи обід та забавляючи четверту, трирічну дитину. Ну, а по закінченні виконання уроків, їх ще треба ''скинути'' на перевірку вчителям. Ось такий процес дистанційного навчання у багатодітній родині. Весело?

Вчителям теж сумувати ніколи. До речі, опитування дітей, чи подобається їм навчання вдома показало результат 50 на 50. Це залежить від типу характеру. Комусь вже не терпиться зустрітися з однокласниками, бути у вирі подій і погасати шкільними коридорами, а хтось насолоджується малюванням, ліпкою та іншими захопленнями в домашніх умовах. А як проходить карантин ваших школярів? Давайте поділимося своїми моментами, враженнями і висновками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...