11:21, 20 квітня 2020 р.

Карантин буде продовжено

Карантин буде продовжено

 Термін карантину спливає 24 квітня. Однак, аналізуючи останні події, є велика вірогідність того, що карантин буде продовжено. Доки Лубни і район біда обходить стороною, у сусідньому Хорольському районі вже зареєстровано першого хворого на коронавірус. У Миргородському найбільше - 12. Загалом по області маємо 63 підтверджених випадки захворювання і за останню добу додалося ще два, у Чутівському і Хорольському. Як бачимо, динаміка наростає.

А через кілька днів після того, як деякі віруючі все-таки ходили освячувати паски, картина може кардинально змінитися. Всім нам уже хочеться відчути ритм звичайного життя - поспіхом випити ранкову каву, спізнюючись на роботу, відчути штовханину у маршрутках, поринути у робочі клопоти та галасливі ринки і ще багато чого. Але ж дійсність інша. І її треба сприймати тверезо. Місяць карантину добре показав нам всім катастрофічний стан справ в Україні.

Взагалі неспроможний уряд та абсолютно нікчемний і, як виявилося, не потрібний депутатський корпус. Ці дві інституції тільки пожирають величезні бюджетні кошти, маючи нульовий коефіцієнт корисної дії. В той час, як медики, науковці, водії, працівники, що забезпечують функціонування найважливіших галузей життєдіяльності, отримують мінімальні для виживання зарплати. Як же набридло вже всім це виживання! Як же хочеться жити на повну, забезпечено і щасливо, у нашій багатющій ресурсами країні!

Багатющій, але нахабно пограбованій своїми ж урядовцями. І нинішній уряд - не виключення. Остання фраза президента, взагалі не залишає нам ніяких ілюзій - ''Зараз треба вижити, а далі якось вирулимо.'' Наш терпеливий народ виживе. Обов'язково виживе. От тільки, дай Боже, нам мудрості надалі , щоб ''вирулювати'' ми змогли із достойним президентом. Гадаємо, для більшості мислячих українців, за час карантину переоцінка цінностей вже відбулася і нарешті ми станемо нацією, а не просто населенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...