• Головна
  • Вакцини в Полтавській області є в достатній кількості
15:31, 21 квітня 2020 р.

Вакцини в Полтавській області є в достатній кількості

Вакцини в Полтавській області є в достатній кількості

З нагоди Європейського тижня імунізації завідувач обласного центру дитячої імунології КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради» Валентина Думенко розповіла, що вакцин у регіоні достатньо.

Вакцини в області є в достатній кількості. Для профілактики туберкульозу наявна вакцина БЦЖ виробництва Болгарії. Вакцина АКДП, АДП, АДП-М для профілактики дифтерії, правця, кашлюку виробництва Індії використовується для дітей і дорослих, – зазначила Валентина Думенко. – Для профілактики поліомієліту наявні вакцини французьких та бельгійських виробників. Дітям до 5 років щеплення проти гемофільної інфекції проводяться вакциною індійського виробництва. Для профілактики кору, краснухи, епідемічного паротиту дітям в 1 і 6 років використовують комплексну вакцину «Пріорикс» виробництва Бельгії.

Валентина Думенко додала, що проти гепатиту В вакцинацію здійснюють вакциною «Еувакс» корейського виробництва. Згідно з рішенням оперативного штабу МОЗ України щеплення від гепатиту В у Полтавській області проводять не лише дітям, а й дорослим.

Для проведення вакцинації слід звернутися до свого сімейного лікаря або педіатра, щоб визначити дату та час проведення щеплення. Бережіть здоров’я! Вакцини рятують життя!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...