• Головна
  • На честь чорнобильців на Лубенщині заклали трояндову алею
09:29, 24 квітня 2020 р.

На честь чорнобильців на Лубенщині заклали трояндову алею

На честь чорнобильців на Лубенщині заклали трояндову алею

Цього року Лубенщина відзначає 30 років з часу заснування громадської організації, яка об’єднала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, стала не лише однією з найчисельніших, але й найбільш згуртованою і дієвою, повідомляють в Лубенській РДА.

На честь чорнобильців на Лубенщині заклали трояндову алею, фото-1

За цей час започатковано і успішно втілюються цікаві заходи, відкрито 16 пам’ятних знаків у населених пунктах району, виходять друком книги і пишеться літопис пам’яті знаковими подіями.

На честь чорнобильців на Лубенщині заклали трояндову алею, фото-2

Об’єднавши зусилля місцевої влади та первинної чорнобильської організації, у Вовчику заклали трояндову алею та провели заходи з благоустрою. Пам’ятний знак у цьому селі встановили ще п’ять років тому, викарбувавши на ньому прізвища 39 місцевих ліквідаторів. А на початку весни біля знака висадили таку ж кількість трояндових кущів на їхню честь.

За словами сільського голови Вовчицької сільської ради Ольги Козловської, силами працівників сільської ради, районного краєзнавчого музею та ліквідаторів на чолі з головою первинної чорнобильської організації с. Вовчик Миколою Заріцьким проведена акція з благоустрою, а також висаджені сосни та посаджені додаткові клумби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...