09:54, 27 квітня 2020 р.

Лубенські янголи MELEK

 У наш непростий час людям особливо потрібна допомога і підтримка. Як добре, коли серед нас є волонтери, ентузіасти з доброю душею, такі собі добрі янголи серед нас.

Янгол-охоронець - так перекладається із кримськотатарської мови назва Лубенської благодійної організації MELEK, яка працює у нашому місті вже рік.

Члени організації - жінки, які об'єдналися для добрих справ. Як говорить голова організації Ірина Подфедько:

Велика країна розпочинається саме з кожного із нас. Не забруднювати навколишнє середовище, не підпалювати сухостій, бути людяними, не байдужими до чужої біди і Україна обов'язково відродиться.

Її підтримує подруга Ірина Пісня:

Разом ми непереможні, поодинці слабкі, тож тримаймося разом, українці! Немає чужої біди, як тільки ми це усвідомимо, станемо непереможні. Сьогодні потрібно менше чвар і більше діла!

Жінки благодійної організації MELEK навіть під час карантину не припиняють своєї благородної місії - вони збирають все необхідне для наших воїнів на передову і роблять відправлення поштою.

Лубенські янголи MELEK, фото-1

Ціллю фонду є підтримка тих, хто потребує її найбільше. На даний час це маскувальні сітки, які жінки плетуть власноруч, також шиють і роздають захисні маски, проводять консультації для населення в боротьбі з бюрократією. Команда ще молода і складається із десяти жінок, а тому їм зараз важкувато, збір коштів, відправка машин на передову( запчастини, провіант, засоби захисту) та навіть найменша підтримка буде дуже цінною. Благодійний фонд MELEK співпрацює з полтавською групою "Hend made для армії руками не байдужих полтавок", Київський шпиталь "волонтерська сотня", є членами групи волонтерів України.

Благодійний фонд " Мелек" працює, допомагаючи тим, хто найбільше потребує цієї допомоги.

Зараз багато лубенців вдома, тож телефонуйте, зробіть кожен посильний внесок у спільну справу, кожна пара рук не буде зайвою. Не залишайтеся осторонь, спільними зусиллями можна зробити багато гарних справ.

Телефон для зв'язку - 095 460 81 02 - Ірина. Чекаємо на поповнення до нашої команди небайдужих людей з добрим серцем.

Лубенські янголи MELEK, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...