• Головна
  • Хто витримає ще два тижні карантину
09:41, 28 квітня 2020 р.

Хто витримає ще два тижні карантину

Хто витримає ще два тижні карантину

 Невтішні новини приходять із різних областей України.

Підприємці Херсонщини і Маріуполя виходять до органів влади із вимогами відкрити продуктові ринки. Під час карантинної заборони масових заходів підприємці збираються, щоб донести до влади всю свою біду. Адже люди не працюють і, відповідно, не мають за що жити.

Держава не підтримує фінансово малий бізнес, в той час, як супермаркети мають надприбуки від реалізації продукції. Більшість овочів і фруктів закордонного виробництва, в той час, як українські підприємці не мають ніякої змоги реалізувати вирощені свіжі сезонні овочі.

Чому влада не спроможна налагодити ефективну систему логістики під час карантину? У будь якій незрозумілий ситуації треба завжди шукати того, кому це вигідно.

А тим часом люди, попри карантинні вимоги, змушені товпитися у супермаркетах і купувати овочі та фрукти сумнівної якості. Лубенські підприємці теж потерпають і неодноразово зверталися до влади про відкриття місцевого ринку для торгівлі продуктами першої необхідності, але їм було виставлено дуже високі вимоги.

Ми всі добре розуміємо всю несправедливість ситуації - в той час, як більшість працівників і підприємців виживають без доходів, всі бюджетники отримують повноцінні зарплати, які, до речі, формуються із податків тих же підприємців. То хто ж добре витримає ще два тижні карантину?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...