• Головна
  • Фінансова підтримка лубенських підприємців
13:02, 28 квітня 2020 р.

Фінансова підтримка лубенських підприємців

Фінансова підтримка лубенських підприємців

 На позачерговій 53 сесії 7-го скликання Лубенської міської ради, яка відбулася 28 квітня, розглядалося питання ''Про внесення змін до програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Лубни на 2019 - 2020 роки''.

На початку міський голова Олександр Грицаєнко зазначив, що ситуація з карантином негативно вплинула на життя багатьох. Так, за час карантину у центрі зайнятості зареєстровано 1300 лубенців, а до карантину середня кількість безробітних становила 800. У зв'язку з цим серйозних надходжень до місцевого бюджету міста теж немає. У цей важкий період депутати вирішили виділити на фінансову підтримку підприємців 150 000 гривень. Буде створено комісію, до якої запропонували долучити депутатів Катерину Скуратовську, Івана Набока та Валерія Больбота. Комісія буде розглядати обгрунтовані заяви підприємців про допомогу і вже на підставі рішення комісії кошти будуть виділятися найбільш потребуючим.

Щодо питання фінансової компенсації збитків перевізникам, які подали документи, то більшість депутатів зробили серйозні зауваження про незадовільну роботу відділу економіки міськвиконкому, спеціалісти якого займаються перевізниками.

У підсумку потрібно зазначити, що місцеві підприємці можуть подавати заяви на матеріальне відшкодування збитків за час карантину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...