10:55, 30 квітня 2020 р.

До уваги одержувачів субсидій

До уваги одержувачів субсидій

Лубни Водоканал повідомляє:

Згідно чинного законодавства призначення субсидії на наступний період з 1 травня 2020 року усім сім’ям, які її отримували в опалювальному періоді 2019/2020 років, буде проведено автоматично, без звернення громадян.
Враховуючи встановлення карантинних заходів, Кабінетом Міністрів України збільшено терміни наявної простроченої заборгованості (до трьох місяців), яка впливає на право призначення субсидії.
Тобто сім’ям, у яких відсутня станом на 1 січня 2020 року заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг у загальній сумі понад 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), право на призначення субсидії з 1 травня буде визначено автоматично.
Сім’ям, які станом на 1 січня 2020 року мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг у загальній сумі понад 340 грн., право на призначення субсидії буде визначено після закінчення дії карантину, на підставі документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію чи оскарження заборгованості в судовому порядку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...