13:02, 2 травня 2020 р.

Біда у Посульському краї

Біда у Посульському краї

 Жителі сіл Хорошки, Снітин, Шеки звернулися до громадськості, щоб зупинити незаконне розорювання заливних лугів і пасовищ, де місцеві жителі випасали худобу.

Лугів, які за всю історію існування ніколи ніхто не зорював, більше того, там знаходяться унікальні загадкові земляні вали, кола невідомого походження, які дослідки називають «місцями сили».

З порушенням усіх законодавчих норм, так звана фірма «Колосок» розорює луги, не дотримуючись належної відстані до русла річки та ставка. Якщо розорані землі будуть засіяні з застосуванням гербіцидів, то шкідливі речовини будуть щороку змиватися до водойм, тим самим потрапляючи до колодязів місцевих жителів. Це непоправна шкода для здоров"я людей і природи в цілому.

Місцеві жителі просто волають про допомогу:

Земляки! Мешканці Лубенських земель, Полтавщини та Посулля! Прямо зараз розорюють луки між селами Хорошки та Шеки! Для наших майбутніх поколінь буде назавжди втрачено унікальне явище! Кола та інші геометричні фігури на землі! ЗАВТРА ЇХ ВЖЕ НЕ БУДЕ!

Там буде поле і ми втратимо те, що може допомогти нашому регіону бути привабливим місцем для науковців та туристів, втратимо наслідки старовинних цівілізацій!!!!

Дорогі земляки! Нащадки посульського краю! Для нас надзвичайно важливо зберегти історію нашого краю такою, як вона є зараз. Але в сучасних умовах, як виявилося, це зробити надзвичайно тяжко. Ми розуміємо, що зупинити розкручений маховик не просто. Тому просимо долучитися всіх небайдужих! В Хорошках ми рятуємо від повного руйнування старовинну садибу, де колись знімали відому стрічку «Весілля в Малинівці». На наших очах перестали існувати величезні кургани в нашій місцевості. Їх було дуже багато, а тепер ледве помітні горбики (якщо знаєш, куди дивитися). Розорали! Сьогодні зникли фігури на лузі, як, втім, і сам луг! Що завтра?»

Біда у Посульському краї, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...